نمایش پست تنها
قدیمی 04-21-2014, 11:18 AM   #153
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
یک سوال دارم از بعضی از طرفدارای راجر. چرا الکی ادای روشن فکرا رو میخواین در بیارین و میگین عیبی نداره استن قهرمان شد چون اون هم یک سوئیسی هست. من خودم طرفدار باشگاه های المانی هستم ولی خوب بایرن رو از همه بیشتر دوست دارم پارسال فینال لیگ قهرمانان خوشحال بودم که 2تا تیم آلمانی رفتن فینال ولی 100% ته دلم با بایرن بود و دوست داشتم بایرن قهرمان بشه. پس چه خوب که آدم خودشو گول نزنه و موجبات خنده بعضی ها رو فراهم نکنه.

راستی بازم پیشبینیم درست در اومد. چه کنیم دیگه. تنیس رو درک میکنیم و واقع بینانه به قضیه نگاه میکنیم نه از روی تعصب و ادعا.
سروش جان جداً خیلی روت زیاده ها حرف پیش بینی رو نزن که برد نواک از راجر رو هم پیش بینی کرده بودی، حالا ما هیچی نگفتیم که دلت نشکنه، ولی تو هم حالا یه بار یکی از پیش بینی هات درست از آب دراومد جنبه داشته برادر من.
من هم درست درک نمی کنم چطور می شه از اینکه راجر نتونست به این پیروزی تاریخی دست پیدا کنه خوشحال باشه، اما قرار نیست آدمایی رو که این مدلی فکر می کنن مسخره کنیم. به قول امضای خشی توی این کشور هرچیزی رو که نمی فهمن مسخره می کنن. پس الزاماً هر کی مثل من و شما فکر نمی کنه که قرار نیست کارش ابلهانه یا خنده دار باشه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: