نمایش پست تنها
قدیمی 05-16-2014, 07:53 AM   #43
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
چند وقت پیش منم یه بار از سر ناراحتی همچین حرفی در مورد اونایی که تنیس بازی نکردند زدم که بعدش خیلی پشیمون شدم .
عرض به حضور افرادی که تو این سایت بخاطر اینکه چند روز یه بار تو باشگاه ( به قول پاور عزیز) دو ساعت برای تفریح و پز دادن توپ تنیسو اینور اونور شوت میکنند و تو خیابون یه ساک تنیس میندازند رو دوششون تا از بقیه متمایز بشند دم از کارشناسی از تنیس میزنند و بقیه رو بیسواد میدونند طوری که یکی ندونه فکر میکنه تو مدرسه نیک بالتری آموزش تنیس دیدند و چند تا گرنداسلم بردند میخواستم بگم که باور کنید با این کارها شما نه تنیس باز شدید نه کارشناس تنیس . از توهم بیایید بیرون ، مخصوصا وقتی که وارد تی تی میشید اینجا دیگه خیابون نیست .
پاورقی :محض اطلاع هموطنانی که با راکت در دست گرفتن فکر میکنند کارشناس هم شدند: بهترین بازیکن ایران تقریبا تو رنکینگ ای تی پی بدون امتیاز هستش البته شاید کارشناس خوبی باشه .
شما کلا قضیه رو اشتباه متوجه شدید. لازم نیست تنیس باز باشید. اگر انصاف و منطق ندارید٬ لااقل اگر یک بار راکت دستت گرفته باشی یه سری از حرفها رو نمیزنی. چه حرفهایی؟
این که مثلا فدرر یه سرویس داره دیگه. چیزی نیست که. انگار الکیه! فلانی توپ هوا میکنه٬ ضد تنیسه٬ فقط میدوه!
من می گم مکنرو و سمپراس و خیلی های دیگه که خودشون مدعیان سرو اند والی هستند٬ حتی کسانی مثل تیلور دنت هم که سبک بازیشون هیچ ربطی به رافا داره. اینقدر سطحی نمیان هی حرف بزنن و ارزش کار را میدونن٬ چرا همه چی رو باید مسخره کرد؟ وقتی میگم مکنرو میگه طرف برمیگرده با مسخره میگه هه اره والی نادال بهتر از فدرره. خب اصلا شرایط اولیه بحث وجود داره که. اینجا یک اشتباه وجود داشت و اونم شروع بحث از طرف من بود. چون بارها ثابت شده که این دوستان شروط اولیه یک بحث رو نداشتن و ندارن و نخواهند داشت. ولی خب به هر حال بعضی وقتها صبر آدم سر میاد. شما هم که از هم بدتر. من چی میگن شما چی میگی٬ میگی برای پز دادن و فلان. من الان مدتهاست دو ماه یک بارم تنیس باز نمیکنم بخوام پز بدم؟ ساکم هم میذارم تو صندوق عقب کسی نمیبینه پز بدم!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: