Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس ATP Masters 1000 و WTA Premier 5 تورنمنت رُم 2014 ایتالیا (Internazionali BNL d'Italia)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم/نخست » دور انتخابی/اصلی دیدارها
i2014 Internazionali BNL d'Italia
WTA Premier 5
ATP World Tour Masters 1000
Foro Italico
Rome, Italy
Date: May 12–18, 2014
Edition: 71st (ATP)/71st (WTA)i
Prize Money: €2,120,000/€2,884,675
Clay (Red Clay)/Outdoors
RESULTS — SUNDAY, 11th of MAY, 2014
Men's Qualifying Singles — Final Round
P Riba d. (7) S Querrey 76(6) 63
i(1) S Giraldo d. V Estrella Burgos 61 61
i(12) A Gonzalez d. (6) A Falla 64 64
S Travaglia d. B Rola 64 62
i(4) A Golubev d. A Mannarino 63 64
i(14) S Robert d. A Ramos 64 64
i(5) P Carreno Busta d. (13) D Lajovic 62 26 63
Men's Singles — First Round
i[PR] J Melzer (AUT) d. [9] J Isner (USA) 76(7) 63
i[16] T Robredo (ESP) d. J Monaco (ARG) 76(3) 64
J Chardy (FRA) d. R Haase (NED) 64 64
M Kukushkin (KAZ) d. J Sousa (POR) 63 67(1) 63
P Kohlschreiber (GER) d. J Janowicz (POL) 46 76(6) 62
R Stepanek (CZE) d. P Andujar (ESP) 57 63 64
Women's Qualifying Singles — Second Round
Mona Barthel (GER) d. [14] Virginie Razzano (FRA) 6–3, 0–0, Ret'd
Petra Cetkovska (CZE) d. [16] Monica Niculescu (ROU) 4–6, 7–5, 6–1
Chanelle Scheepers (RSA) d. [15] Ajla Tomljanovic (CRO) 6–2, 6–0
i[8] Monica Puig (PUR) d. Kristina Mladenovic (FRA) 6–4, 6–3
i[10] Lauren Davis (USA) d. Julia Goerges (GER) 6–3, 6–4
Belinda Bencic (SUI) d. [13] Urszula Radwanska (POL) 6–1, 6–2
i[4] Christina McHale (USA) d. [12] Stefanie Voegele (SUI) 6–4, 6–2
i[3] Casey Dellacqua (AUS) d. [11] Paula Ormaechea (ARG) 6–1, 6–1
|