نمایش پست تنها
قدیمی 05-11-2014, 10:29 PM   #5
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
شما هم یه جور میگی انگار ماری فقط به نادال و جوکر باخته !
بزار یه لیست واست ردیف کنم سامان عزیز و نتایج این ماری که میخواین به عنوان یکی از عناصر فیلد قوی ازش نام ببرید رو برات شرح بدم :
2009 یو اس اپن باخت به مارین سیلیچ ، 2009 ویمبلدون باخت به رادیک ، 2009 رولند گاروس باخت به گونزالس ، 2009 استرالیا باخت به ورداسکو !
یو اس 2010 باخت به واورینکا ، رولند گاروس 2010 باخت به بردیچ

دو سال آخر هم که دیگه خودت داری میگی افت کرده !
ماری به تمام اینایی که برات نوشتم در 2 سال باخته ! تازه این فقط آمار اسلمش هست ، من واقعا نمیدونم با چه استدلالی اینقدر قاطعانه ماری رو از کسی مثل رادیک برتر میدونید

در مورد قسمت بعد هم عرض کنم خدمتت هر سوالی به دنبال هدفی پرسیده میشه !
شما که این سوال رو میپرسی کاملا هدفت واضحه میخوای عناوین فدرر رو به چالش بکشی دیگه !
هدف دیگه ای در این سوال نهفتست آیا ؟ " اگه راجر مثل رافا در زمان بزرگترین بازیکن تاریخ ظهور میکرد(سمپراس مثلا) آیا بیشتر عنوان کسب میکرد یا کمتر؟ "کاملا هدف سوال واضحه
مورد بعد هم اینکه سوالات اینجوری در ورزش هیچ معنایی نداره !
مثل اینه که بگیم اگر پله یا مارادونا در زمان مسی و رونالدو ظهور میکردن اینقدر مشهور نمیشدن ! سوالات از این قبیل هیچ موقع با هیچ استدلالی قابل پاسخ گویی نیستن !

موفق باشی خوشتیپ اهواز
در اینکه ماری بزرگتر از اون افراد هست شکی نیست پسر خوب
تو چند تا باختش رو گفتی ، قرار نیس که همه رو برده باشه. اگه من بخوام باخت های رادیک و بقیه رو بگم که طومار میشه
اما هم از لحاظ قهرمانی گرند (فعلا 2 اسلم) ، هم مسترز و هم المپیک و هم عملکرد و رسیدن تا مراحل پایانی گرند ها ماری بهتر عمل کرده. اینکه فاصله داره با راجر و رافا و نواک دلیل نداره که اون رو بازیکن ضعیف بدونیم. غیر از رولند که سطح دلخواهش نیس در بقیه گرند ها حداقل 2بار به فینال رسیده و ...

در مورد اون بحث هم زمان بهترین داور است و آینده مشخص خواهد کرد
توام موفق باشی
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: