نمایش پست تنها
قدیمی 04-18-2014, 12:17 PM   #33
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
یعنی این پست رو باید فرستاد ATP که بزنن سر در سایتشون !! دمت گرم با این پست.
دوست عزیز شما یه سرچ میزدی میدیدی که با توجه به آیتم های مورد نیاز خودتون برای اعتبار بخشی به یک تورنمنت ایندین ولز در مقابل مونت کارلو حرفی برای گفتن نداره !
مجموع جوایز مونت کارلو : 2,750,000
مجموع جوایز ایندین ولز : US$3,645,000
سابقه مونت کارلو : 1897
سابقه ایندین ولز : 1974
امتیاز هر دو هم در جدول ATP هزار هست .
در مورد شرکت بازیکنان هم دلیل نمیشه چون اسطوره حضرت عالی شرکت نمیکنن بگیم اعتبارش پایینتر از ایندین هست.
دلیل حضور کمتر تماشاگران هم فقط استادیوم و نوع ساختاری شهر موناکو هست که هر کسی نمیتونه توش زندگی کنه و رفت و آمد کنه (هزینه های بالا)
حالا شما بر چه مبنایی مونت کارلو رو که محل زندگی خیلی از همین تنیسور ها هست رو میگید اختیاریه ؟؟
تورنمنتی که جامش رو رسما از دست پرنس مونت کارلو دریافت میکنه و جزو با سابقه ترین تورنمنت های ورزشی جهان هست چطور در مقابل ایندین ولزی که حدود 100 سال بعد تاسیس میشه از دیدگاه شما کم اعتباره ؟؟؟
این همه ادعات میشه تنیس حالیته ولی نمیدونی که شرکت تو مسترز مونت کارلو اختیاریه (حالا به هر دلیلی ) . تازه با اعتماد به نفسی پست میدی انگار متس ویلاندر تو یورواسپرت صحبت میکنه .
من همون اول گفتم که کاری ندارم مسترز مونت کارلو بین بقیه مسترزها چه جایگاهی داره ، اون معیارهایی هم که گفتم چیزهایی هستند که وقتی میخوای دو تا تورنمنت رو مقایسه کنی خیلی به چشم میان ولی قطعا معیارهای دیگری هم میتونه وجود داشته باشه .
اون اعداد و ارقامی که نوشتی به قول خودت توضیح واضحاته ، اگه یکم از تعصب هشت قهرمانی رافا دست برداری خیلی راحت متوجه میشی جایگاه و اعتبار ایندیان ولز تو دنیای تنیس بیشتر از مونت کارلو هستش ( حالا با بقیه مسترز ها کاری ندارم ) هر دلیلی هم میخوای روش بزار .
(من مثل شما نیستم که همه چیز تنیسو به طرفداری یا تنفر از تنیسور خاصی ربط بدم ، با اینکه فدرر تو سینسی موفقتر از همه مسترزهای دیگه بوده ، شانگهای رو خیلی بیشتر از سینسی دوست دارم همچنین گرنداسلم استرالیا رو بیشتر از ویمبی )
اینکه موناکو محل زندگی نواک و چندتا تنیسور دیگست و جامش رو پرنس موناکو میده چه اعتباری به این مسترز میده ؟ خیلی جمله سنگینی بود من نتونستم هضمش کنم . احتمالا بعد از شنیدن این جمله شما تورنمنت 500 بازل بخاطر زندگی راجر تو این شهر ادعای گرنداسلم بودن بکنند .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: