نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2014, 11:22 PM   #664
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2014

نظر جناب عليپور درباره فينال

یکی ازدوستان نظرمن رودرباره بازی دیروزنادال وواورینکاپرسید.
نظرمن-بایستی بگویم که خیلی علاقمندم تنیس درهر2 بخش زنان ومردان یک یادونفرفقط رقیب نباشندبلکه چندین نفربرای رقابت حاضرواماده باشند.
امادرمورداستن واورینکابدون هیچ بحث وتحلیلی ازهمینجااعلام میکنم اوتنیسوردرجه 2 است وهرگزدرجه 1.نبوده واین جام راهم مدیون چندچیزاست.
اول ازهمه زحمات خودش-زحمات ماگنوس نورمن مربی خودکه سابق مربی رابین سودرلینگ بودویک لحظه هم ازگفتن این جمله--جنگ تااخرین پوئن--به شاگردانش غافل نمیماند.
چنانچه قبلاعرض کردم اعتمادبنفس بیش ازحدجوکوویچ واسیب دیدگی رافائل نادال که تمام این مواردباهم اتفاق افتادوواورینکاصاحب جام شد.
من طرفدارنادال نیستم امابایدبگویم دراین 11سالی که نادال رامیشناسم سراغ ندارم که اوبازی ماننداین انجام داده باشدبدون اینکه دران بجنگد.
واورینکااگربعدازاین مانندنادال وجوکوویچ درچندفینال که حداقل نیمی از10 نفربرترشرکت داشته باشند دیده شدمامیتوانیم بگوییم اوتنیسوردرجه 1.شده ودرغیراینصورت اودرجه 1.نیست که من براین نظرهستم وببینیم نادال جای دیگرچه گفته؟

رافائل نادال:اخرین کاری که من میخواستم انجام دهم انصراف ازبازی بود...اینطورنیست؟من ازانصراف بازی متنفرم مخصوصآدرفینال-یک چنین زمانی دشواراست که شماخودتان راببینیدکه درطول فصل برای یک لحظه ماننداین کارمیکنیدوبه لحظه ایی میرسیدکه احساس میکنیدقادرنیستیدبهترین بازی تان رابکنید.بنابراین برای من شرایط اسانی نبودکه اینگونه درکورت باشم امامن سخت تااخرتلاش کردم .سعی کردم مسابقه رابخوبی که میتوانم برای جمعیت-حریف-وخودم بپایان برسانم.بنابراین این انچیزی است که من انجام دادم-همه چیزراتالحظه اخرامتحان کردم امابه این سبک غیرممکن بود.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: