نمایش پست تنها
قدیمی 01-12-2014, 02:30 PM   #166
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kosha0251 نمایش پست ها
سلام من یک علاقمند به تنیس هستم اما اصن نمیدونم باید از کجا شروع کنم بازی کردن رو و قواعدشو باید چطوری یاد بگیرم کسی هست از صفر به یه مبتدی کمک کنه؟
نقل قول:
سلام
خیلی دنبال یه راهنمایی توپ درمورد شروع بازی تنیس کردم اما پیدا نشد...

من 22 سالمه و میخوام تنیس رو شروع کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چطوری باید شروع کنم
میشه یه راهنمایی کلی بکنین ممنون میشم

نقل قول:
کسی نبود جواب مارو بده؟

سلام دوست عزیز
شما در تاپیک "مشاوره درمورد انتخاب راکت تنیس" هم پست زدید و من هم 3 ساعت نگذشته بود که جواب دادم. لطفاً سوال یا درخواستی در تاپیکی مطرح می کنید، چند وقت 1بار چک کنید شاید کسی جواب داده باشه. اینطوری ما هم از وقت گذاشتن برای دیگران و راهنمایی کردن سرد نمی شیم. این پست من در اون تاپیک:

سلام دوست عزیز
تو اهواز زمین ملی حفاری، نیوساید و مخابرات رو من اسماشونو شنیدم. نیوساید رو 1بار چند هفته پیش که اونجا مسابقات بود رفتم دیدم.فکر کنم آزاد ساعتی 25 تومن باشه. 6تا زمین داره. زمیناش هم نسبتاً خوب بود. ولی اگه بهترین زمینو می خوای زمین مخابرات که خودم می رفتم عالیه. 2تا زمین داره. تو استان مثلش نیست. امکاناتش هم خوبه. فکر کنم ساعتی 25 یا 30 تومنه. راکت و کفش و توپ و ... هم می فروشه. کیانپارس قبل از پمپ بنزین یه فرعی هست. اونجا باید بری. اگه با آژانس رفتی بگو استخر مخابرات. چون کنار هم هستن.
الان با یکی از مربیام که قبلاً مخابرات بوده صحبت کردم، گفت خودش زمین داره. هر راکتی هم خواستی بهت میده باهاش بزنی، اگه خوشت اومد واست میاره. این شمارشه. زنگ بزن باهاش صحبت کن. 09169095770 محسن رضایی.
این هم کتاب قوانین تنیس به زبان فارسی. فکر کنم از سایت فدراسیون تنیس (
http://www.iritf.ir) گرفته بودمش.

http://www.mediafire.com/download/ca...3-Persian1.pdf
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: