Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز چهارم/سوم » دور اصلی
i2013 CHINA OPEN
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour 250
National Tennis Center
Beijing, China
September 28—October 6, 2013
Edition: 15th
i$ 5,185,625 / $ 3,566,050
Hard (Deco-Turf) / Outdoors
RESULTS — MONDAY, 30 SEPTEMBER 2013
Men's Singles — First Round
i[WC] L Hewitt (AUS) d. [7] T Haas (GER) 76(6) 63
B Tomic (AUS) d. [WC] Z Zhang (CHN) 76(4) 64
i[Q] R Bautista Agut (ESP) d. G Dimitrov (BUL) 64 62
F Fognini (ITA) d. T Robredo (ESP) 75 46 63
P Kohlschreiber (GER) d. A Montanes (ESP) 75 16 76(4)i
Men's Doubles — First Round
i[3] A Qureshi (PAK)/J Rojer (NED) d. [WC] Y Lu (TPE)/D Wu (CHN) 64 63
Women's Singles — Second Round
i(5) Sara Errani (ITA) d. (Q) Misaki Doi (JPN) 63 62
Lucie Safarova (CZE) d. Kaia Kanepi (EST) 63 63
Women's Singles — First Round
Andrea Petkovic (GER) d. (2) Victoria Azarenka (BLR) 64 26 64
i(8) Jelena Jankovic (SRB) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 16 64 60
i(14) Ana Ivanovic (SRB) d. Flavia Pennetta (ITA) 76(9) 61
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Hsieh Su-Wei (TPE) 61 61
Bojana Jovanovski (SRB) d. Sorana Cirstea (ROU) 63 62
i(Q) Eugenie Bouchard (CAN) d. Magdalena Rybarikova (SVK) 64 61
i(Q) Polona Hercog (SLO) d. Monica Puig (PUR) 61 64
i(Q) Galina Voskoboeva (KAZ) d. (Q) Sharon Fichman (CAN) 64 63
i(WC) Zhang Shuai (CHN) d. Peng Shuai (CHN) 63 63
Women's Doubles — First Round
Lisicki/Medina Garrigues (GER/ESP) d. (5) Groenefeld/Peschke (GER/CZE) 64 16 [10-3]i
i(8) Black/Mirza (ZIM/IND) d. Date-Krumm/Scheepers (JPN/RSA) 63 63
Chan/Huber (TPE/USA) d. (WC) Williams/Williams (USA/USA) 67(3) 64 [11-9]i
Soler-Espinosa/Suárez Navarro (ESP/ESP) d. (WC) Sun/Zhang (CHN/CHN) 76(4) 60
Chan/Zheng (TPE/CHN) d. (WC) Shvedova/Zhang (KAZ/CHN) 63 36 [10-5]i
Hantuchova/Raymond (SVK/USA) d. Kudryavtseva/Rodionova (RUS/AUS) 75 63
Dushevina/Parra Santonja (RUS/ESP) d. Husarova/Kalashnikova (SVK/GEO) 62 63
|