نمایش پست تنها
قدیمی 09-10-2013, 03:29 PM   #561
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
من با هر چهار موردی که گفتی موافقم بجز دومی!!!!!!!!
درسته بکهند نادال خیلی بهتر از بکهند راجره ولی چون سبک و استایلش کلا" متفاوته با بکهند جوکوویچ و ماری و... واسه همین بهترین نقطه ضعفشه!!!!!!!! اگه به همه ی فینالای این دوتا تو 2011 و 2012 نگاه کنی میبینی نوواک فقط به بکهند نادال حمله میکرد اصلا" اساس بازیش همین بود از اول تا آخر ( ریترن و push و سرویس دوم و بیشتر وینرها)!!!!!!!!!!!
دیشبم نوواک چاره ای نداشت جز این !!!!!!!! شاید اگه این کارو نمیکرد 3-0 میباخت!!!!! البته دیروز نسبت به فینالای اخیرشون خیلی بیشتر به فورهند نادال فشار آورد ولی چون اعتماد به نفس کافی رو نداشت اکثرا" اشتباه می کرد!!!!!! ولی باید اینم گفت که نادال یه روش خیلی خوب برای رفع فشار از بکهندش داشت اونم زدن اسلایس و تاپ اسپین به بیس لاین بود که جوکوویچ واقعا" تو اون توپا مشکل داشت!!!!!!!!
با کلیات حرفات موافقم دوست عزیزم...اما به این نکته ی حرف من دقت نکردی که اشاره کردم <تکرار بیش از اندازه رو بکهند نادال>...در تمام فینال هایی که شما اشاره کردی من به خاطر نمی یارم که نواک این چنین <یکنواخت و تکراری> روی بکهند نادال تاکید می کرد...تاکید کردن روی بکهند نادال عیب نیست ؛ تاکید کردن<تکراری> روی بکهند نادال عیبه...دیشب حقیقتا بکهند های نادال بسیار کم خطا بود و به قول شما انصافا بکهند اسلایس های بسیار زیبایی هم کشیده شد ؛ طی این شرایط به نظرت درست بود که نوله باز هم این چنین روی بکهند نادال اصرار کنه؟!!...به نظرم دیشب پلن بی نیاز بود برای نوله و پلن بی هم چیزی جز عوض کردن بازی و زدن شات های داون د لاین حتی ریسکی سمت فورهند رافا نبود...مسئله ای که در شرایط حساس چند پوینت مهم برای نوله داشت...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول