نمایش پست تنها
قدیمی 08-01-2013, 08:24 AM   #43
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
در یک جامعه آزاد ما میتونیم نظرات دیگران رو به نقد بکشیم، تشکر و اعتراض به تشکر هم مثل همینه. دوستانی که به تشکرشون اعتراض میکنم، دوستان من هستند، نظرشون برام مهم هست، مثل شما که کورمال کورمال دنبال کل و کل و وای الان یه فدرری پست زد، آرمان های راجریم به خطر افتاد، باید مصلت رو فدای حقیقت کنیم، نیستم که. واقعا ناراحت میشم بابک از بعضی از پست های شما که یک نتیجه گیری ساده منطقی توش نبود بهتر بگم افتضاح بود تشکر میکنه، ما مثل شما اتفاقا خودی و نا خودی نمیکنیم، مثل آقای دیگتون، دشمن دشمن نمیکنیم و دائما درحل خطکشی نیستیم که وای اگه من از یه نادالی تو یه بحث تشکر کنم دشمن سوءاستفاده میکنه.

بله ديگه جامعه آزاد اونه كه همه مثل شما فكر كنن
و اگه غير اين بود "كورمال بوده و مصلحت فداي حقيقت شده و منطقي نبوده"
واقعا عجيبه كه فقط خودت رو منطق صحيح ميدوني و به ديگران لقب و افتضاح ميدي و حتي يك ثانيه هم فكر نميكني خودت داري اشتباه ميكني
هرچند همين پست تاييدي بود بر پست هاي قبلي من ...
در ضمن من نه ناراحت ميشم از تشكر ديگران بر پست هاي ديگه و نه اينكه رانتي دارم ميدم يا سودي واسه ديگران داره كه بيان پست من رو تشكر كنن ازش
و اين جسارت و جرات را دارم كه جايي اشتباه كنم بيام بگم اشتباه كردم ...
اتفاقا من هميشه ميگم مديران در تشكر كردن هميشه مراعات كنن چون كاربران تازه سايت فكر نكن اينجا گروهكي هست و بدونن همه ما باهم دوست هستيم
اما نگو همه اين تفكر ها از شما يي كه پدر معنوي سايت هستي هم گفته ميشه چه توقعي از ديگران و تازه واردين داشته باشيم ما ..
حالا كه شما اسم آوردي منم اسم ميارم
بابك ، نيما ، افشين ، اهورا ، بهنام ، پيمان ، پويا و ... نه نيازي به تشكر كردن از پست هاي من دارند و نه من از اينكه تشكر نكنن ناراحت ميشم يا حتي حق ناراحت شدن دارم
و حتي از همه پست هاي شما هم تشكر كنن من حق ناراحتي ندارم چون نظر شخصي بوده و نه در دوستي من با اين عزيزان تغييري ايجاد ميشه

اتفاقا كسي دنبال خط كش و خط كشي هست شما هستي از يه طرف دنبال آزادي از يه طرف چيزي كه ناراحتت ميكنه رو ميخواي ممنوع يا محدود كني
عجيبه
ديگه هم لازم نميدونم اين بحث رو ادامه بدم چون به اندازه كافي حرف زدم در اين مورد

حرف آخر :
به قول ابن يمين :
آن کس که بداند و بداند که بداند ---- اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند ---- آگاه نمایید که بس خفته نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند ---- لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند ---- در جهل مرکب ابدالدهر بماند

ویرایش توسط msh13792 : 08-01-2013 در ساعت 08:35 AM
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: