Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز سیزدهـم و پایانی » مسابقات تنیس گرنداسلم ویمبلدون 2013 به تاریخ یکشنبـه شانزدهـم تیر ماه 1392 به وقت ایران:
Wimbledon 2013 — Schedule of Play
Day Thirteen: Sunday, 7th of July, 2013
Centre Court — From 5:30 PM IRST
i1. Gentlemen's Singles — Final
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Andy Murray (GBR)[2]i
i2. Mixed Doubles — Final
Bruno Soares (BRA)[1]/Lisa Raymond (USA)[1] vs. Daniel Nestor (CAN)[8]/Kristina Mladenovic (FRA)[8]i
No.1 Court — From 4:30 PM IRST
i1. Boys' Singles — Final
Hyeon Chung (KOR) vs. Gianluigi Quinzi (ITA)[6]i
i2. Sr. Gents Invitation Doubles
Pat Cash (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Jeremy Bates (GBR)/Anders Jarryd (SWE)i
i3. Ladies' Invitation Doubles
Lindsay Davenport (USA)/Martina Hingis (SUI) vs. Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT)i
No.3 Court — From 3:00 PM IRST
i1. Girls' Doubles — Final
Barbora Krejcikova (CZE)[1]/Katerina Siniakova (CZE)[1] vs. Anhelina Kalinina (UKR)[8]/Iryna Shymanovich (BLR)[8]i
i2. Boys' Doubles — Final
Enzo Couacaud (FRA)/Stefano Napolitano (ITA) vs. Thanasi Kokkinakis (AUS)/Nick Kyrgios (AUS)i
Court 12 — From 3:30 PM IRST
i1. Wheelchair Ladies' Doubles
Jiske Griffioen (NED)[1]/Aniek Van Koot (NED)[1] vs. Yui Kamiji (JPN)/Jordanne Whiley (GBR)i
i2. Wheelchair Gentlemen's Doubles
Stephane Houdet (FRA)[1]/Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Frederic Cattaneo (FRA)[2]/Ronald Vink (NED)[2]i
Court 14 — From 3:30 PM IRST
i1. Wheelchair Ladies' Doubles
Sabine Ellerbrock (GER)/Sharon Walraven (NED) vs. Marjolein Buis (NED)[2]/Lucy Shuker (GBR)[2]i
i2. Wheelchair Gentlemen's Doubles
Gordon Reid (GBR)/Maikel Scheffers (NED) vs. Tom Egberink (NED)/Michael Jeremiasz (FRA)i
TBA Court — From TBD Time
i1. Gentlemen's Invitation Doubles
Greg Rusedski (GBR)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Mark Philippoussis (AUS)i
مسابقه پایانی بخش انفرادی آقایان در کنار دو کانال دیگر، به صورت سه بعدی از کانال کارتی SKY 3D/HD ایتالیا نیز پخش میشود.
فرکانس و پارامترهای دریافت این کانال که با CCcam اینترنتی قابل بازگشایی شده، در پست شماره سه درج شده است.
|