نمایش پست تنها
قدیمی 06-09-2013, 11:32 PM   #677
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roooger نمایش پست ها
تبریک میگم قهرمانی یگانه خاک باز تاریخ رو به همه دوست داران این ماتادور.دوست داشتم ی صحبت کلی با دوسان داشته باشم راجبع تنیس.من از نادال بعنوان یک تنیسور اصلا خوشم نمیاد که چند تا دلیل داره.1-خوب راجرو میبره2-نزدیکترین فرد به راجر برای شکستن گرندای راجر3-از سبک بازیش خوشم نمیاد.اما اینا علایق من بعنوان ی راجری،با همه این تفاسیر نادال فوق العادست،من همیشه سعی میکنم انصافو حقو بگم با اینکه اصلا از نادال خوشم نمیاد بعنوان ی تنیسور اما نادال بی نظیر در خاک،امارش خیره کنندست در خاک.بعد مصدومیت طوفان بپا کردش این ماتادور.اصلا فکرشم نمیکردم نوله رو ببره وقتی برد بلند شدم واسش دست زدم جنگندگی کم نظیرش در بازی بعد اون همه شکست مقابل نوله واقعا حیرت انگیز بودش این نشون میده چقدر نادال رولندگاروس واسش مهم.من موندم چطور سودرلینگ تونسته نادالو ببره واقعا با سرویسای سنگین میشه بردش؟فکر نمیکنم!!!باید راجر قهرمانی رولندشو مدیون سودرلینگ باشه خدایش!!!!اما قسمت انتقادی من از نادال اینجاست چطور نادالو باید جز بهترینای تنیس در ادوار تاریخ دونست؟ایا واقعا نادال در همه سطوح تنیسور تاپی بوده؟ایا نادالو باید جز نوابغ تنیس در همه سطوح دونست؟امار نادال خب معلومه دوسوم قهرمانیش در خاک بدست اومده که منم عاجزم از بیان قدرت این ماتادور اما در هارد چی؟در چمن؟4تا خیلی کم واس نادال خدایش.شاید بگین خب راجرم فقط یکی رولند داره 7تاهم چمن اما در عوضش نصف گرنداش واس هاردن.هدفم از گفتن اینا پاسخ به چند تا سوالم بودش:ایا نادال میتونه رکورد گرندای راجرو بشکونه؟اگه میتونه ایا فقط با قهرمانی در خاک به این افتخار میرسه یا ...؟اما اگه نتونه به رکورد گرندای راجر برسه چرا بنظرتون نمیتونه؟دلیلش چی؟ضمنا خودتون میدونین هنوز راجر هست و باید حداقل ویمبلدنو روی راجر حساب باز کرد.و اخرین سوالم بنظرتون نوله میتونه این رکوردو بشکون یا خیر با دلیل؟امیدوارم کسی برداشت بدی از حرفام نکن چون قصد بی احترامی بکسی نداشتمو ندارم.شاید جای این سوالاتو این بحثا اینجا نباشه اما خواستم قبل ویمبلدون که بزرگترین گرند سال ی بحث جالب داشته باشیم.با تشکرو احترام به همه دوس داران راجر نادال نواک اندی و...
من خداحافظی کردم ولی انقدر خوب صحبت کردی حیفم اومد آخرین حرفو قبل ویمبلدون نزنم.در اینکه نادال بازیکن نابغه ایه احدی شک نداره(اونهائی که دارند انصاف ندارند).خوب خیلیها خوششون نمی آد ازش(یکیش من).اما نمیشه توانائیهاش رو منکر شد.به نظرم نواک از سال 2011 به بعد واقعا بازیکنی شده که شما روی هر سطحی(هر زمینی) میتونید روش حساب باز کنید.آمار سال 2012 هم جالب بود .سه فینال و یه نیمه نهائیکه به راجر در ویمبلدون سال قبل باخت.آیا نواک میتونه گرندهای راجر رو بشکونه؟نمیدونم.خوبیه نواک اینکه روی هارد کورت استاده.مخصوصا توی گرند اسلمها بدجوری میجنگه.نادال؟باید دید در سطح هارد کورت و چمن امسال چه میکنه.اصولا قبلا خوب بوده اما قهرمانیهای چند سال آخر(از 2011 به بعد) به خاک فقط ختم شده. بهرحال اون توی یه زمینه استاده و داره به خوبی استفاده میکنه.دمشم گرم.(خیلیها اینجوریند همه توانشون رو میزارند روی کاری که رد اون کار استادند). یادمون باشه ما ماری رو هم داریم.ماری نمیتونه به گرند اسلمهای حتی نواک به نظرم برسه ، اما دیگه سد محکمی شده . مخصوصا روی هارد و چمن.تنیسوری که روی هارد کورت بازیکن قابلتری باشه ، اصولا موفقتره. چون دوتا گرند اسلم و چندین مسترز 1000 امتیازی داریم. بنابراین هم گرند اسلمهای بیشتری میتونه ببره و هم میتونه مدت بیشتری در رنکینگ در بالاترین سطح بمونه.کاری که نواک تونسته از پسش مخصوصا از 2011 به بعد بر بیاد.اما بازیکنهای مثل سمپراس هم نتونستند به راجر برسند.فکر نکنم کسی بتونه راجرو بگیره.خیلی چیزها میتونه باعث بشه که نشه.مثل مصدومیت و .. اما حتی اگر کسیم بتونه ،راجر یک نام فراموش نشدنی در تاریخ تنیس خواهد بود. همانطور که نادال و نواک خواهند بود.شاد باشید.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: