نمایش پست تنها
قدیمی 05-27-2013, 06:57 PM   #832
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط maya2012 نمایش پست ها
سلام mspayam
تمام جواباتو خوندم و سرگیجه گرفتم از اینکه پشت سر هم جواب همه رو داده بودی. دمت گرم
من 15 سال بدمینتون و 5 ساله تنیس بازی میکنم. وزن خودم 112 -114 کیلو. اضافه وزن دارم. به لحاظ فنی و زدن ضربات مختلف در حد خوبی هستم. سرویسی که من میزنم شاید در ایران کسی نزنه. ( به گفته همبازیام دارم میگم) نوع بازیم هم قدرتی و تکنیکی همراه با حرکات موزون نمایشی است. (اگه وزنم رو درست کنم میتونم حرفها برای گفتن داشته باشم) یکی از پارتنرام میگه سرویسای تو در حد برترین های جهانه. :) بگذریم. قصد تعریف نداشتم خواستم باهام بیشتر آشنا بشی تا بتونی خوب راهنماییم کنی.
راکت فعلی برای تنیس ویلسون که باهاش بازی میکنم اینه.(راکت سبک و آماتوریه)
وزن 278 گرم
بالانس 34/5
هد سایز: 677
با این راکت بعضا به دلیل سبکی دچار دست درد هم میشم و کنترلی روی توپ ها بخصوص برای زدن ضربات سویینگ ندارم. قبلا بابولات داشتم و راضی بودم. مشخصاتش یادم نیست.
پیشنهاد تو با این مشخصات من برای راکت هد یا بابولات چه مدل راکتیه. پولش هم مهم نیست.
این دو مدل نظر خودمه: (البته گفتی گرافین میشکنه بی خیالش شدم)
YOUTEK GRAPHENE SPEED 16/19
babulate aeropro drive
ممنون میشم اگه امروز جوابمو بدی چون باید سریعا یه راکت بخرم و میخوام طبق پیشنهاد تو باشه.
سلام دوست عزیز.خوبی؟
میگم که اینجور که شما در مورد سرویس زدنت حرف زدی من خیلی اشتیاق پیدا کردم که ببینم سرویس شما به چه شکلی زده میشه.ممنون میشم از سرویس زدنت فیلم بگیری و اپلود کنی برامون
به نظر من بابولات رو بگیر چون میگی قبلا بابلات داشتی و راضی بودی بگیر
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول