نمایش پست تنها
قدیمی 05-19-2013, 03:56 PM   #216
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
سلام دوست عزیز شاید اینجا جای این سوا ل نباشه ولی میخوام بدونم سایت اینترنتی که میشه باهاش این بازی را تماشا کرد میدونین کدومه ؟ چون این ساعت خودم کلاس دارم میخوامببینم اگه بتونم صد در صد ببینم کلاس خودم را کنسل کنم

درود بر شما

برای تماشای مسابقات از اینترنت، لطفاً با کلیک کردن، ایـــن راهنما را مطالعه بفرمایید. در حال حاضر مسابقه فینال خانم‌ها بین سرینا ویلیامز و ویکتوریا آزارنکا در حال پخش است. موارد ذکر شده را برای لطفاً برای این مسابقه امتحان کنید. اگر دیدید تماشای این مسابقه با سرعت اینترنت شما مشکلی ندارد، پس برای دیدار فینال بخش انفرادی آقایان بین رافایل نادال و راجر فدرر هم قاعدتاً نباید سرعت اینترنت شما مشکلی ایجاد کنه.

موفق باشید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: