نمایش پست تنها
قدیمی 09-15-2009, 06:32 AM   #1956
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
امشب حق خوان بود و برد،مبارکش هم باشه.

ولی کوروش تو دیگه کی هستی!
اولا که طرفدارش شدی،
دوما هم میگی که این اولین و آخرینش خواهد بود،اگه بعدی رو هم ببره،حتما میگی دومی و آخرینش خواهد بود.
یا مثلا میگی فدرر هرگز دیگه در فینال گرند اسم رافا رو نمیبره،مخصوصا رولند و ویمبلدون
در ضمن راجر سرویسش نگیره،به سختی میبازه،مثل امشب
ولی اگه سرویس نداشته باشی و تک بعدی هم باشی اونوقت مثل دیشب میری قاطی باقالیها
--------------------------------------------------------

میلاد دیدی دلایلی که دیشب آوردم که راجر خیلی خوب بازی نکرد،امشب باعث باختش شد؟
اروره دیگه،یهو میزنی،دلیل هم نداره
سرویس هم که در لحظات حساس نیومد که هیچ،دبل هم میشد.

--------------------------------------------------------

خشایار،تو هم گیر داده بودی تا خوان مسترز نبره قبولش نداری
حالا که دیگه اومد برای اولین بار راجر رو اونم تو فینال گرند اسلم برد،قبولش داری؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط afshinbarani نمایش پست ها
کوروش چه سریع رنگ عوض کردی ؟! تو که گفتی به خاطر نتیجه و این چیزا طرفدار کسی نمیشی؟
تو که گفتی کلا از خوان بدم میاد
تو هم تا دلت میخواد بگو راجر سرویس نزنه میره قاطی باقالیا ! شاید به نادال چندین گرند اسلم دیگه دادن !
به هر حال خدا رو شکر کسی گرند اسلم رو برنده شد که بازی قشنگی ارائه میکنه نه امثال نادال
شما هم ظرفیت خودتو نشون دادی ! 5 دقیقه هم طاقت نیوردی
میره قاطی باقالیا توهین نیست ولی سوسول توهینه ؟! آره ؟ فقط شعار میدی پسر
من هنوز از خوان خوشم میاد و به غیر از وقتی که با راجر بازی داره دوست دارم برنده شه
در مورد خوان هم بدون این خوان باز هم گرند اسلم میبره ! همه ی شرایط لازم رو داره !
تو کلا تو پیش بینی تعطیلی این یکی هم به پیش بینی هات اضافه میشه
شب همگی خوش

من به شوخی گفتم که طرفدار خوان هستم... ازش اصلا خوشم نمیاد چه قهرمان بشه چه نشه! ولی نمیشه منکر بازی زیباش شد من کلا از شخصیتش خوشم نمیاد نه از اول میومد نه میاد و نه خواهد اومد! ولی در اینکه طی 1/5 سال اخیر پیشرفت اعجاب انگیزی داشته شکی نیست... ولی شما هم خیلی بزرگش نکنید، رافا تو 20 سالگی دومین گرند اسلمش رو برد و 7 تا مسترز داشت!!! با یه گرند اسلم نمیشه بازیکنی رو خیلی بزرگ کرد! همونطور که مایکل چانگ تو 17 سالگیش رولند گروس رو برد ولی دیگه چیزی نبرد

در مورد قاطی باقالیا هم الان میگم نباید میگفتم و افشین جون اگه ناراحت شدی ازت عذر خواهی می کنم! اینقدر شهامتش رو دارم که اشتباهم رو قبول کنم

در مورد پیش بینی ها هم تا پارسال 80 درصدشون درست در میومد ولی امسال بعد از استرالیا دیگه یه کم بد شانسی آوردم که بهر جهت طبیعی هست غیب گو که نیستم بخوام همه رو درست پیش بینی کنم!

خوان هم من میگم دیگه گرند اسلم نمیبره و با کل کل هم چیزی از پیش نمیره فقط باید صبر کنید و ببینیم زمان چی میگه!؟ یا نظر من واقعیت تبدیل میشه یا اشتباه در میاد!؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: