نمایش پست تنها
قدیمی 03-02-2013, 10:40 AM   #49
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

پیمان جان من منظورم از این بحث این هست که نواک که الان تو این شرایط گرند اسلمهایی میبره که 3 حریف سخت داره خیلی با ارزش تر از گرند اسلمهایی هستند که راجر زمانی برده که فقط یک حریف سخت داشته.
در ضمن این نظر شخصی من هست شاید بعضی ها قبول داشته باشند و بعضی ها مثل شما مخالف باشند.
مرسی از اینکه بدون حاشیه نظر خودت رو میگی.
msh13792 آخه این چه ربطی داره؟؟ من میگم ویمبلدون 2012 که راجر قهرمان شد به نظر من سخت ترین گرند اسلمی بوده که برده چون نواک و اندی رو برده برای قهرمانی. در ضمن من همیشه میگم که بازی اصلی تنیسورها رو باید تو گرند اسلم دید. یعنی به نظر تو واقعا فدرر زورش تو روتردام به اون طرف نرسید؟
یا تسونگا که دور اول روتردام و دبی حذف شد زورش به حریفاش نرسید؟ یا نمی خواست به خودش فشار بیاره؟؟
در صورتی که سونگا تو استرالیا تا چند قدمی پیروزی راجر پیش رفته بود.
یا ماری که تو سینسیناتی تو دور اول حذف شد؟؟
این حرف من فقط برای نواک نیست. من میگم بازی اصلی همه تنیسورها رو باید تو گرند اسلمها دید. این رو برای بار 100 میگم. دوباره نگید سروش هر وقت نواک میبازه میاد این حرف رو میزنه.
شما اگه واقعا تنیس رو درک کنی میفهمی که تنیسورهای رنکینگ بالا بیشتر تو گرند اسلمها به خودشون فشار میارن.
من قرار بود دیگه تو تبادل نظرات شرکت نکنم ولی یکی از دوستان خوب حرفی بهم زد.
گفت: بذار من و تو ، ما باشیم نه این که تنها باشیم.
در آخر دوستانی من اصلا قصد ندارم طرفداران فدرر که از باخت تنیسورشون ناراحت هستند رو ناراحت تر کنم. من نظر شخصی خودم رو میگم. این رو برای کسانی میگم که منتظر هستند نوله تو یک تورنمنت ببازه بعد بیان اینجا .............!
در ضمن اگه نوله حتی تا آخر امسال دیگه در هیچ تورنمنتی قهرمان نشه اینقدر تو دلم جا داره که توهین بهش نکنم. نه مثل بعضی طرفدارهای ظاهری و جوگیر فدرر.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: