نمایش پست تنها
قدیمی 10-19-2012, 04:37 PM   #81
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
مهدی جان این کیفیت و زبان و بقیه اطلاعات فینال شانگهای رو بزنی سپاس گزار میشم . در ضمن این لینکی که گذاشتی ریزیوم داره یا نه ، اگه لطف کنی رپیدشیر یا یه لینک تورنت از این بازی به من بدی لطف بزرگی کردی

تمام اطلاعاتی که درباره این ویدئو نمایش داده شده :

Here is the final!

Shanghai.2012.Final.Murray.Djokovic.400p.x264.RG

http://depositfiles.com/files/zrme9ly87

قابلیت Resume capability در اسکرین شات (در پست قبلی) وجود داره. برای اطمینان دوباره تا بیش از 11 مگ گذاشتم دانلود بشه و باز هم این قابلیت مشکلی نداشت. من این بازی رو دانلود نکردم و اطلاعات بیشتری ندارم.

656553232.jpg

چند وقت پیش دیدار کامل فدرر و جوکوویج در فینال سینسیناتی رو دانلود کردم که از شبکه ای اس پی ان با زبان انگلیسی و کیفیت 720پی بود. هنوز هم به صورت کامل ندیدم ولی مشکلی که نشون داد از دقیقه 67 به بعد (کل ویدئو 101 دقیقه ست) بود که صدا و تصویر همزمان نبودن.

دانلود از طریق تورنت: این دو لینک (اینجا و اینجا) از فروم آرجی فوتبال (اسکرین شات از یک ویدئو) هست که میتونید اطلاعات ویدئوها رو به طور کامل مشاهده کنید. برای دانلود می بایست عضو باشید و زبان انجمن هم روسی هست، پس به گوگل ترنسلیت یا مرورگر کروم (یا استفاده از افزونه های ترجمه یا دیگر مرورگرها با این قابلیت) نیاز دارید.
دوستان دیگر (پاور- نیما.ا و ..) اطلاعاتشون در این زمینه از من بیشتر هست و میتونن به شما کمک کنن.

اینجا هم لینک های زیادی برای دانلود فینال شانگهای وجود داره

ویرایش توسط M∂hdi : 10-19-2012 در ساعت 04:57 PM
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: