نمایش پست تنها
قدیمی 09-15-2012, 09:00 AM   #427
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
پس ما هم ميتونيم بگيم مديكال تايم فدرر در مقابل بنيتو تو ويمبلدون امسال فيك بوده
مانی جان فکر کردم داریم طبق منطق بحث می کنیم نه اینکه خارج از منطق کل کل کنیم.
وقتی من با این هیتی که از نادال دارم () انقدر منطقی قبول می کنم می گم شاید فیک نباشه (تازه با این همه عامل شک برانگیز) انتظار ندارم شما بیاین بی منطق بدون دلیل فقط یک حرفی برای کل کل بزنین.
واقعا نمی دونم برای چی اینو گفتین چون فکر نکنم هیچ کس همچین شکی کرده باشه، هی خواستم جواب ندم چون اونقدر واضح بود که دلیلی نمی خواست با این حال این هم چندتا دلیل:
اولا اینکه تایم اوت فدرر مقابل benneteau نبوده مقابل malisse بود. دوما اینکه هیچ موقعیت حساسی رخ نداده بود؛ ست اول بود و فدرر 4-3 جلو بود، سرو دست حریف سوما بعد از تایم اوت هم تا 5-5 تمام گیم ها هولد شد و بعد هم این فدرر بود که بریک شد و سروینگ فور ست دست حریف افتاد اما بعدش فدرر بریکشو پس گرفت.
چهارما ننه کروبی هم اگه قیافه فدرر و نحوه بازیش رو می دید می فهمید یک چیزیش هست. سمت فرهند که نمی دوید استایل سرویسش هم که عوض شده بود. فقط هم بازی رو با فکر برد و قدرت ضرباتش به خصوص فرهند به وضوح کاهش یافته بود اصلا فدرر به وضوح تو زمین راه می رفت، خیلی کم می دوید.
چندتا دلیل دیگه هم می خواستم بگم ولی داشتم تایپ می کردم یادم رفت هرچند همین هام زیاد بود.
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: