نمایش پست تنها
قدیمی 07-09-2012, 02:57 PM   #517
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام بر دوستان عزیزم

راستش نمی خواستم چیزی بنویسم چرا که دوستان با ذوق و سلیقه هر آن چه گفتنی بود را گفتند .

نزدیک 3 سال به صورت مرتب تمامی مسابقات تنیس را پیگیری میکنم و از آن لذت میبرم حضور تنیسورهائی چون رافا ، نواک ، اندی و ... از همه مهمتر راجر گرمی بخش این مسابقات بوده و هست .

در طول این سالیان تنها یک آرزو داشتم و آن دیدن قهرمانی راجر در یک گرند اسلم دیگر چرا که از زمان آشنائی من با تنیس راجر نتوانسته بود گرنداسلمی را ببرد که خوشبختانه این آرزو هم برآورده شد.

واقعا دیگر برای من مهم نیست اگر راجر تمامی بازیهایش در مقابل حریفان را ببازد چرا که این مرد تمامی قله های ممکن در تنیس را فتح کرده و به حد نهایت رسیده

از این به بعد مسابقات را با خیال آسوده و بدور از هرگونه استرس و هیجان دنبال می کنم و از آن لذت میبرم.

دوستان فنی، لطفا حالا که کمی از تب و تاب قهرمانی راجر کاسته شده لطفا یک آنالیز فنی از بازی ارائه نمایند تا استفاده کنیم ، راجر در ست اول کمی ضعیف نشان داد و در ست دوم اگر نمی برد ممکن بود به مشکل بر میخورد و با بسته شدن سقف استادیوم قدرت و کیفیت بازی راجر افزایش پیدا کرد .

تعداد ارور های راجر در دو ست اول بسیار بالا بود ولی در ادامه کنترل بازی را در دست گرفت .

در هر صورت از تمامی دوستان چه موافق و چه مخالف برای حضورشان در این جمع تشکر می کنم .
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: