نمایش پست تنها
قدیمی 05-21-2012, 07:35 PM   #76
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

قهرمانی رافائل نادال در مسابقات تنیس مسترز هزار امتیازی تورنمنت رُم 2012 ایتالیا

خلاصه اظهارات نوواک جوکوویچ و رافائل نادال در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه:

نوواک جوکوویچ: او [نادال] همواره محبوب و Favourite بردن جام‌ها و قهرمانی است. اگر چه من پیش‌تر موفق شدم هفت بار او را شکست دهم اما نادال بهترین تنیس‌باز جهان بر روی این سطح [خاک رس] است. امروز اگر چه او در دو Set پیاپی پیروز میدان شد اما فکر می‌کنم بازی بسیار نزدیکی بود. اگر کسی از موقعیت‌هایش در مقابل رافا استفاده نکند، اوست [نادال] که نبض بازی را در دست خواهد گرفت. من اشتباهات زیادی داشتم در حالی که مقابل رافا این Errorها نمی‌بایست رقم می‌خوردند. اما به خاطر هفته خوبی که پشت سر گذاشته‌ام، با اعتماد به نفس پا به مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس در پاریس فرانسه خواهم گذاشت.

رافائل نادال: خوشحالم که بدون واگذاری Set مقابل بهترین بازیکنان جهان مثل توماس بردیچ، داوید فرر و نواک جوکوویچ، موفق شدم عنوان قهرمانی مسترز رم را کسب کنم. جام [مسترز هزار امتیازی رُم] را در اتاقم نگاه خواهم داشت. این یک قهرمانی رویایی بود [اشاره به ثبت رکورد شش قهرمانی در مسابقات تنیس مسترز رُم]. در حال حاضر پس از این بازی خوب، اعتماد به نفس خوبی نیز دارم و این اعتماد به نفس، همواره زمانی به دست می‌آید که بتوانم سطح خوبی از بازی را ارائه دهم. امیدوارم بتوانم سطح بازی‌ام را در حد مطلوب نگه دارم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: