نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2011, 03:05 PM   #53
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من نمیدونم واقعا ربط دادن باخت اندی به فرر به این قضیه چه ربطی داره؟ اگه دو بازی قبلیشون به خصوص بازیش تو توکیو رو دیده بودین، همچین حرفهایی رو نمیزدید.
بازم جالبه میخواین این قضیه رو ربط بدید به رک و رو راست و صادق بودن الدرر، خنده داره. فدرر اگه رک و رو راست هست اول بهتر در مورد موفقیت های خودش هم صادقانه نظر بده نه اینکه بخواد جنگ روانی راه بندازه مثل همونکاری که تو استرالیا پارسال کرد قبل از فینال. البته مرد اخلاقه اشکال نداره ...
کائنتا شکر که رافائل نادالی بوجود آمد، البته ایشون همین الانم ... رو بنده نیست، ولی اون موقع اصلا میگفت تا قبل از من کسی تنیس بازی نمیکرده که، الک دولک بوده، تنیس یعنی من و بقیه این بچه مچه ها هم اون دور و ور میپلکن.
همونطور که یکی از دوستان گفت در مورداظهار نظر راجر ،این مهمه که چه وچگونه ازش سوال شده ،بعدشم این مهمه که تو کورت و جلو چشم هزاران تماشاگر و بیننده تلویزیونی جوانمرد بنظر بیای ،نه اینکه واسه بردن مثه.. دست به هر کاری بزنی!!،بعدشم تو ورزش حرفه ای این مسائل هست فک نمیکنم خودشون اینهمه به این مسائل دامن بزنند.ضمنا" اصلش بازی و سبک اسطوره واسه ما هنوز لذتبخشه قرار نیست که ایشون سنشون نره بالا،کلا حس میکنم اینایی که طرفداره راجر نیستن کلا" یه جور دیگه این ورزش و میبینن مثلا" چیزی مث فوتبال و راگبی.اون روزی که اسطوره نباشه ....... تنیس مباد
javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی javi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: