نمایش پست تنها
قدیمی 09-13-2011, 12:05 PM   #526
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nimarafi نمایش پست ها
پيروزي دلاور مرد خطه ي صربستان رو به تمام طرفداراش تبريك باشد كه تعداد شكست خوردن اين پسرك مايوركاي ازنوله به تعداد گرندهاي تك اسطوره دنيا تنيس برسد
فعلا که شکست های تک اسطوره دنیای تنیس از پسر مایورکایی بیشتر از تعداد گرند هاشه
در مورد 6 باخت پیایپی رافا هم طرفدارای جوکویچ باید خوشحال باشند نه شمایی که تو این فصل 4 بار به نواک باختید و فقط یک بار بردید
مثل اینکه دو سال پیایپی حذف در نیمه نهایی یو اس اپن به دست جوکویچ خیلی بهتون فشار آورده...دوستی دیشب میگفت که همه طرفدارای نادال نون به نرخ روز خور هستن...حالا که میبینم بعضی از طرفدارای راجر اینجوری هستند...حالا که نواک رو فرمه ناکامی های امسال راجر رو میخوان با طرفداری از نواک و دلخوش کردن به باختهای نادال روبروی جوکویچ فراموش کنند و خودشون رو گول بزنند
من برای خود راجر عزیز و خیلی از طرفداراهاش احترام زیادی قائلم روی صحبتم با کسانی بود که "جوگیر" شدند...
من نادال 100 بار دیگه هم به جوکویچ ببازه طرفدار نواک نمیشم و همیشه طرفدار با تعصب نادال باقی خواهم موند مثل خیلی از طرفداران فدرر
نه نون به نرخ روز خور هستم و نه اینجوری میتونم ناکامی های تنیسور مورد علاقم رو توجیه کنم...
قهرمانی نواک رو هم به "طرفداران واقعیش" تبریک میگم
واقعا حقش بود..نامبر وانی هم شایستشه...رافا هم زورش رو زد..تا لحظه آخر هم جنگید اما زورش نرسید...شهامتش رو دارم بگم...
حرفای دیشبم هم این حرفها رو نقض نمیکنه...ناراحتیم از عدم برنامه ریزی رافا و نبود گیم پلن مناسب برای شکست جوکویچ و همچنین داشتن مشکل روحی در دو ست اول مقابل جوکویچ بود...آمادگی بالا و شایستگی نواک رو زیر سوال نبردم
در آخر اگه اینجوری میتونید خودتون رو گول بزنید و خوشحال باشید که خوش به حالتون...خوش باشید...
Mahmood آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: