نمایش پست تنها
قدیمی 09-03-2011, 10:44 AM   #561
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

عرض کنم خدمتت که Pure Storm رو اگه ضرباتت بیشتر به Spin گرایش داره میتونی روش فکر کنی ولی شما گفتی ضربات Power و برداشت من این بود که بیشتر به Flat گرایش داری و اون دو راکت بیشتر به دردت میخورن! از بین دو راکت مذکور Pure Drive خب بالطبع بیشتر کسانی که از ضربات Flat تر برخوردارن استفاده می کنن...

به گونزو توجه نکن الان یه راکت 16*19 هم به گونزو بدن که خوراک Control و Spin هست گونزو فورهنداش فرقی نمی کنه و با هر چی بهش بدن قدرتی و فلت تر میزنه!! بالاخره در اون سطح حرفه ای بودن بازیکن از تجربه و بدن استفاده می کنه تا بیشتر از راکت!!

این Pure Storm هم راکت کنترلی هست با Power نسبتا پایین ولی با توجه به String Pattern پاور خوبی به ضربه میده ولی اگه دنبال قدرتی به گونزو نگاه نکن برو دنبال دو راکتی که برات سوا کردم...

در هر صورت تو سایت بابولات هم هر چی اون Selector تیره تر باشه بیشتر به Power یا Control گرایش داره!! نه اینکه سمت کدوم باشه...

سوالی بود در خدمتم
موفق باشی
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: