نمایش پست تنها
قدیمی 09-30-2010, 02:19 PM   #7
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
خب وقتی اینطوری میگی یعنی داری کار رافا رو زیر سوال میبری دوست عزیز!! یعنی انگیزه و قدرت رافا کشک و همه چیز بستگی به فدرر داره که ببرنش یا نبرنش!! یعنی رافا 15 بار که نواک رو برده و 4 بارش روی هارد بوده همه ی دفعات نواک بعد از بردن راجر بی انگیزه شده بوده؟؟ یا سودرلینگ رو 6-7 بار برده همیشه سودرلینگ چون فدرر رو برده بوده بی انگیزه بوده؟؟ نمیدونم شاید بردیش رو 7-8-10 بار برده همیشه بعد از بازیهای بردیش-فدرر بوده!!؟

این خاصیت بازیکنان اینطوریه، میان یه بازیکن تاپ رو میبرن و به بعدی میبازن! سودرلینگ میاد رافا رو حذف می کنه به فدرر میبازه، موری میاد رافا رو حذف می کنه به فدرر میبازه، یوژنی میاد مثلا رافا رو حذف می کنه میره به فدرر میبازه، یا میاد رافا رو حذف می کنه به رادیک میبازه،سونگا میاد رافا رو میبره به نواک میبازه اگه قرار باشه همه همدیگرو ببرن که هرج و مرج میشه و دیگه این سلطه ای که فدرر و رافا طی 7 سال اخیر راه انداختن رو باید فاتحش رو خوند که
من که هرچی میگم باز حرف خودتو میزنی ! من که گفتم انگیزه رافا الگویی واسه همست ولی چه ربطی به انگیزه بازیکن مقابلش داره؟
در ضمن من راجب این سه گرند اسلم اخیر صحبت کردم نه کل بازیهایی که رافا با نواک و سودرلینگ کرده.
به هر حال این نظر من بود.

و اسطوره بی بدیل تاریخ تنیس کسی نیست جز سلطان راجر فدرر که الحق با حضورش تو دنیای تنیس تعداد علاقه مندان تنیس رو چندبرابر کرد.(کسی که هم بازی تماشاگر پسند میکنه و هم نتیجه میگیره و هیچوقت به نتیجه گرفتن صرف بسنده نکرده)
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: