نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2010, 07:22 AM   #230
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
PowerVu

شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!

شما اصلا حرف من رو تفهمیدی.
که من از بازی و عملکرد فیش تمجید نکردم؟!؟؟!؟!؟ چشمان زیبای عاشق کُش مبارکتون رو باز کنید و ببینید که در پست شماره 200، بنده راجع به ایشون چه چیزی عرض کردم:

نقل قول:
اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های امسال ماردی در بخش انفرادی زده و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست

شما بنده رو نفهم خطاب کردین. اشکالی نداره! ابراز عقاید در این فروم کاملاً آزاده.

اگر باز هم فحشی ناسزایی چیزی داشتین حتماً برام حواله شون کنین. من به کمک همین ابراز نظرها فرهنگ حاکم بر جامعه پیرامونم رو بیشتر و بهتر میشناسم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: