نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2010, 07:14 PM   #224
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: