نمایش پست تنها
قدیمی 08-06-2009, 12:39 AM   #2
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

به نظر من پس از افول راجر (البته واقعا نمی دونم این مرد کی تموم می شه!!!!!) گرند اسلمها تقسیم می شه
دیگه همه میان واسه قهرمانی
تنیسورها دهن هم رو سرویس می کنن تا دستشون خالی نمونه.

گرند اسلمها تقسیم خواهد شد
من الان تنیسور سطح بالا بیشتر می بینم تا مثلا 2 سال قبل.
رادیک مربی جدید گرفته، همه بازیش رو در ویمبلدون دیدن، دل پوترو هم هر روز در حال پیشرفته
موری در حسرت گرند اسلم می سوزه
نوواک هم نشون داده وقتی فرمش خوب باشه، می تونه هر کسی رو بزنه
و البته تنیسورهای جدید دیگه مثل سودرلینگ و سونگا و ....

مصدومیت رافا رو هم کم چیزی نگیرید
هر دو زانوی او مشکل داره
همه دیدن بازیکنهای فوتبالی رو که بعد از مصدومیت پاهاشون دیگه نتونستن مثل سابق بشن
از نمونه های خارجی مثل مارکو فان باستن گرفته تا نمونه های داخلی مثل محسن خلیلی یا محرم نوید کیا که زرت و زرت مصدوم می شن.

ممکنه هم مثل آرین روبن بشه
بازیکنی که اگه مصدوم نباشه می تونه در بالاترین سطح ممکن بازی کنه،ولی خیلی مواقهع مصدومه

راجر فدرر رو از جمع آدمیان خارج کنید!!!!!!!!!!!!!!!!
رکوردهای او محیر العقوله و خارج از درک و فهم و منطق
تعداد دفعات پیاپی که به نیمه نهیی گرند اسلمها دیده،
تعداد فینالهایی که بوده
تعداد گرند اسلمهایی که برده

او رو واقعا جدای از همه ی تنیسورهای دیگه قرار می ده

من فکر می کنم راجر فدرر چه در این سایت، چه در تمامی نقل و گفت و گوها شایسته ی احترام بیشتر هست
همون طور که سایت ATP انقدر احترام قائله که او رو در Introduction سایتش قرار می ده.
همون طوری که تاحالا مصاحبه ی های تنیسورهای بی شماری رو در وصف قدرت و بی نظیری فدرر در تنیس گذاشتم.
از سمپراس و لیور و بکر و .. اینا گرفته تا داوید فرر و سفین و سانتورو و رادیک و سودرلینگ و بالاخره رافائل نادال

من فکر می کنم باید بیش از اینها به فدرر احترام گذاشت و او رو از باقی جمع جدا کرد
هوادارهای نادال مثلا هر وقت تنیسورشون 15 تا نیمه نهایی گرند اسلم پیاپی رسید یا مثلا تعداد گرند اسلمهاش به 10 رسید می تونن خودشون رو نزدیک راجر فرض کنن
ولی فعلا تفاوتها بسیاره

صبر کنید
اگه رافا هم به همون دستاوردها رسید، اوهم شایسته ی همین تحسینه که الان مردم و کارشناسا و تنیسورهای شاغل و اسطوره ها واسه فدرر قائلن.

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: