نمایش پست تنها
قدیمی 05-01-2010, 04:45 AM   #250
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
فقط و فقط و فقط و فقط نمایندگی های رسمی هر برندی میتونن راکت های اصل رو بفروشن. تولید کننده های راکت تنیس به شکل 100% انحصاری اقدام به پخش راکت ها بین صرفا نمایندگی هاشون در کشور های مختلف میکنن. حالا این نمایندگی ها میتونن راکت اصل بیارن یا راکت کپی ( یعنی نمایندگی ها، تولید کننده های این راکت ها رو دور بزنن!!! ) .
اگر راکت اصل میخوای باید بری فقط و فقط به نمایندگی های هر برندی مراجعه کنی.

درضمن فرق بین راکت اصل و کپی رو هیچ کسی حتی خود مربی ها نمیتونن بگن.
حرف این دوست عزیز درسته

حتی من شنیدم که نمایندگی ها هم راکت کپی میارن!!!!

من الان چین هستم، دارم راکت BLX Six.One Tour راجر رو میخرم. باورتون نمیشه اگه از نزدیک ببینید امکان نداره تشخیص بدید اصله یا کپیه!!!! عکس هاشو که برگشتم میزارم اگه کسی تونست تشخیص واقعی و اصولی بده بهش جایزه میدم!!!!!

امکان تشخیصش محاله.
قبلا هم گفته بودم یه راکتKfactor six one team آوردم از چین خودم هم اصلشو دارم. با هر دو بازی کردم. اصلا نمیشه تشخیص داد. به دو تا مربی هم دادم کف کرده بودند!!!!

فقظ بعضی مشخصات نوشته داخل قسمت مثلثی با راکت اوریجینال فرق داره.
از نزدیک که راکت رو ببینید حالی به حالی میشید!!!! بینظیره!! مطمئنن با راکت 90اینچ نمیشه راحت بازی کرد ولی من حداقل 2 تا میخرم بعنوان یادگاری!!!! واقعا راکت شیکی هستش. خوراک اوناییه که دنبال کلاس هستند.

در ضمن اینجا تقریبا 7-8 تا مدل اصلی BLX ویلسون آمده، از جمله راکت فدرر و دل پوترو. راکت فدرر که دیوانه کننده است!!!!!!!
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: