نمایش پست تنها
قدیمی 04-28-2010, 12:16 AM   #227
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره
بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:

ممد جان
درسته، یکی از علتهای بد سرویس زدن راجر این بود که می خواست ریسکی بزنه و بخاطر همین درصد سرویسهای اولش افت کرد
ولی تمام اینها برای بد سرویس زدن راجر توجیه مناسبی نیست

راجر فدرر باید در هر شرایطی خوب سرویس بزنه
همون طور که خیلی مواقع در حساس ترین شرایط بهترین سرویسها رو می زنه

در اون بازی راجر نمی تونست سرویس مناسب بزنه
مثل همین بازی امروز مقابل ارنست گولبیس

البته من هنوز هم قبول ندارم که بد سرویس زدن راجر در اون بازی خاص، تمام و کمال به ریترن مناسب رافا بستگی داشت
امروز هم دیدیم که مقابل گولبیس خوب سرویس نزد

کلا بد سرویس زدن پیش میاد
راجر فدرر در سایت اختصاصی خودش، گفته که این مساله کاملا عادیه

برای راجر پیش اومده که مقابل نادال هم عالی سرویس بزنه
مثلا مادرید 2009

خلاصه اینکه در استرالیای 2009 ، راجر به سرویس بد باخت
همون طور که خودش عنوان کرد
این بهانه هم که رافا خوب پاسخ می ده، توجیه مناسبی نیست
راجر فدرر، باید خوب سرویس بزنه
یعنی جز این ازش انتظار نمی ره

نقل قول:
I don't think I served particularly well, unfortunately. And I think that was the key to the match in the end.
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: