نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2010, 09:12 PM   #10
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
از هوادارای فدرر خواهش می کنم اصول جوانمردی رو رعایت کنن و بجای این بچه بازیها و این که خودشون رو مضحکه ی عام و خاص کنن قبول کنن که فدرر داره نهایت تلاشش رو می کنه ولی نمیتونه ببره!! حالا ممکنه روی فرم نباشه یا حریفش بهتر کار کنه ولی این که بگیم فدرر جدی نمیگیره خیلی تهوع آوره

هم برد حریف رو لوث می کنید هم خودتون رو کوچیک می کنید!! الان افشین میاد میگه برد نوش جون ارنستس ولی در جائی که همچنان اصرار داره که فدرر جدی نمیگیره داره اون حرفش رو نقض می کنه و در عین زیرکی فدرر رو تبرئه می کنه
بابا شما دیگه چه موجوداتی هستید . کی من گفتم امروز نمیخواست ببره ؟!! اصلا من کی گفتم راجر از عمد میبازه ؟ خوبه صد بار گفتم میخواست ببره ولی نتونست .
من صدبار گفتم الان هم میگم ، راجر همه ی تورنمنت ها رو جدی نمیگیره ، صد سال هم بگذره همین حرف رو میزنم ، وقتی مونت کارلو رو میپیچونه ، وقتی شانگهای رو میپیچونه یعنی مهم نیست براش دیگه . .. ولی همون طور که خودش میگه وقتی شرکت میکنه میخواد که قهرمان بشه . من چیزی نگفتم که برد ارنست رو لوث کنه ، یه نگاهی به اول تاپیک بنداز و ببین بحث از کجا شروع شد ، اصلا قبل از شروع بازی راجر بحث شروع شد ، چجور شما ربطش دادین به بازی ارنست و راجر خدا میدونه و خودتون
پست های من بعد از باخت به بردیچ و ارنست و بنتو و خوان و ... موجوده برو نگاه کن ، کی من گفت نمیخواست ببره ؟! تو یه مورد فقط یه مورد رو بیار که من گفتم راجر از عمد باخت ؟!
بیخودی حرف نذارین تو دهن من . اصلا خوشم از توجیح بیمورد نمیاد ، وقتی تنیسور مورد علاقم باخته و خوب هم بازی نکرده دلیلی نداره هوچی گری کنم ، باختشو میپذیرم و به تنیسور حریف هم احترام میذارم .
حالا شما دوست داری به زور حرف بذاری تو دهن من که گفتم خودش خواست به ارنست ببازه ؟ یا رم رو جدی نگرفت ؟واقعا دوست داری مثل خودتون بهوونه بیارم ؟ نه عزیزم ، بهوونه نمیارم ، چون کار چندش آوریه
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: