نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 07:23 PM   #223
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره
بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:
عجب رویی داریا ، خود میبری و میدوزی و متهم میکنی و بعدش هم میخوای عذر خواهی کنم ؟!
روی تو زیاده که نمیخوای حقیقت رو قبول کنی .

اصلا اینجوری که شما میگی نیست

کوروش گفت که اولین بار میشنوم اینو میگید ، منم گفتم که ما قبلا هم با هم بحث کرده بودیم در این مورد
بعدش تو گفتی فرید یادتون داد ، منم گفتم اینجوریا نیست ، خیلی ها قبلا گفتن علت باخت راجر سرویسش بود ، همون طور که خود راجر هم گفت . حالا شما دوست داری برداشت کنی که مثلا من گفتم تو ست ست به این نتیجه رسیدیم که بخاطر ریترنهای رافا بود ، پس من هر چی هم بگم تو میگی این جوری برداشت کردم .
یخورده با خودت فکر کن ، مثلا چه دلیلی داره که من بخوام این موضوع رو به فرید یا میلاد یا هر کس دیگه ای ربط بدم ، اصلا که چی بشه ؟!!
این که ریترن خوب باعث خراب شدن سرویس میشه رو قبلا هم گفتیم ، بازی راجر و موری توی لندن رو یادت نمیاد ؟! مثلا دانش خاصی میخواد فهمیدن این ؟!
نه عزیزم ، اشتباه کردی. چطور سعید فهمید منظور منو ، ولی تو نفهمیدی؟چون خودت میخواستی که نفهمی
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: