نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 01:47 PM   #137
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
والله من که نمیگم نور ورزشگاه کم یا زیاد بود ، شرایط مساوی بود
رافا بهتر بازی کرد و برد ، حرفی هم توش نیست ، نوش جونش

در مورد استرالیا هم فکر نمیکنم این که گفتیم بد سرویس زد بهونه باشه ، دلیل فنی اوردیم ، دلیل بد سرویس زدنش رو هم که گفیتم ، بخاطر ریترن های رافا بود ... اینا بهونن به نظر شما ؟
بهونه اون چیزاییه که شما بعد از باخت رافا تو رولند گفتید ، به جای اینکه حریفتون رو تحسین کنید و قبول کنید که رافا باخت چون خوب بازی نکرد ، با مصدومیت و طلاق و این خزعبلات توجیهش کردید .

اونا بهونه نبودن واقعیت بودن! اینکه جدائی پدر مادرش روی بازیش تاثیر داشت اصلا چیز عجیبی نیست، اینم که مصدوم بود اصلا درش شکی نیست!! دلیل این مصدومیتش هم برنامه ریزی اشتباه در اوائل فصل خاک و شرکت تو بارسلونا بود که امسال خدا رو شکر تکرارش نکرد!

والا من یادم نمیاد کسی گفته باشه بخاطر ریترن خوب رافا بود که راجر نتونست تو استرالیا خوب سرو بزنه و این اولی نباره از طرفداران فدرر این رو میشنوم

من هیچوقت منکر این که تو رولند رافا خوب بازی نکرد نمیشم ولی بقول خودتون خوب بازی نکردنش هم دلیلی داره و اون هم دردی بود که از ناحیه ی زانوش حس میکرد و لاغیر چطور اینکه میگید فدرر خوب سرویس نزد بهونه نیست ولی اینکه ما میگیم زانوی رافا و طلاق والدینش تو باخت تاثیر داشت بهونس؟؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: