نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2010, 01:13 PM   #95
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
من کی گفتم سبک رافا بده؟! حرف تو دهن آدم نزارید لطفا

ایتالیا هم سبک بازیش تدافعیه ولی 4 بار قهرمان جهان شده و طرفدارهای خاص خودشو داره

من فقط میگم چیزی که مشخصه نیاز به بحث اضافه نداره و این کارا فقط وقت تلف کردنه! با این حرفا هم تنیسوری هجومی یا دفاعی نمیشه!!

من به شخصه فقط بازیهاشو تو خاک و چمن قبول دارم و تو هارد اصلا نمیپسندم.

عزیز من شما گفتی قبل از انتخاب بازیکنتون به سبکش دقت کنید که من هم عرض کردم ما بخاطر سبک بازیکن هوادارش نمیشیم و خود بازیکنه که ما هوادارشیم چه دفاعی چه هجومی و چه نامبر وان و چه نامبر 100!!!

بهر حال اینها سلیقه ایه یکی مثل ما برامون سبک اهمیتی نداره یکی از دفاع خوشش نمیاد... دوستان میخوان نظرشون رو بزور بقبولونن که خوب به این واقعیت پی نبردن هنوز که هر کسی سلیقه ی خودش رو داره و نمیشه همه با هم متفق القول طرفدار سبک تهاجمی باشن و همه با هم از دفاع بدشون بیاد

ضمنا تحریف سبک بازی رافا به دفاع محض در حالی که واقعیت نداره هم از عجایب کار دوستانه!!! هر چند من هنوزم مشکلی ندارم حتی اگه شماها بگید رافا دفاع محض هم می کنه برام مسئله ای نیست چون کار غیر اخلاقی انجام نداده!

من خودم طرفدار سرسخت ایتالیا هستم ولی بعضی ها از سبک بازی کاتناچیو خوشون نمیاد!! اینم همون سلیقس...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: