نمایش پست تنها
قدیمی 03-01-2010, 11:36 PM   #35
rm.KaSrA
Junior Member

آواتار rm.KaSrA

پستها: 22
سپاس: 48
در 22 پست 143 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
واقعا مسخره است كه ميبينم روجر رو با مورينيو مقايسه ميكنيد..اين دوستاي خوبم كه ميان و ميخوان روجر و بد جلوه بدن و اون ومغرور نشون بدن بزاريد بدن!چي از روجر كم ميشه.محبوبيتش هر روز بيشتر ميشه.هر روز طرفدارانش بيشتر ميشن...رفيقامون از اين ميترسن كه راجر ركوردهاي ديگري كسب كنه كه اونا نتونن بهش برسن..عزيزان من تنيس بخشي از زندگيه روجره. اين و هميشه ميگه.خانواده پدر و مادر زندگي شخصي نيز براي او مهمه..شما ميگيد روجر مغروره.اگه كس ديگه اي به اندازه روجر اين همه افتخار،محبوبيت مي اورد مغرور نميشد؟در صورتي كه روجر هيچ گونه مغروريت نداره!!خندم ميگيره راجر ميگه من در زمين راحتم حتي اگه تماشاچيان حريف بيشتر باشن و بيشتر تشويق رقيبم بكنن دوستامون ميگن روجر مغروره.
حالا شما هر چي دوست داريد از حرفاي من بگيد،بگيد اين فلان و فلان.واسه من مهم نيست مهم اينه كه روجر با حرفاي شما كم نميشه.
من الان 48 ساعت هم نیست که اومدم تو این انجمن، هیچ دوست ندارم اول کاری با کسی بحث کنم و دعوا راه بندازم.

اصلا باشه آقا، شما راست میگی، راجر شما سرتا پا مرد زندگی و خیر خواه و ...

اما بزار فقط یه نکته رو در باره اون حرفت بگم که میگی هر کسی جای راجر بود و اون همه موفقیت کسب مغرور میشد، اما راجر هیـــــــچ گونه غروری نداره.

شما قبول داری که محبوب ترین ورزش دنیا که بیشترین طرفدار رو هم داره، فوتبال هست؟

پس کسی که تو فوتبال نمونه هست، درآمد و طرفدارهاش هم از یکی مثل نادال و راجر و شاراپووا و ... هم بیشتر هست.

اما کسی اینجا دیده، یکی مثل رائول (کاپیتان تیم رئال مادرید)، با اون همه افتخار مغرور باشه؟

کسی هست که شکی به انسانیت زیدان داشته باشه؟ دل پیرو، توتی، مالدینی و خیلی های دیگه؟

بازم میگم، دوست ندارم بیخودی بحث کنم بهتره وقتمون رو برای دادن پست های مفید تری صرف کنیم.
rm.KaSrA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rm.KaSrA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: