نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2009, 11:15 AM   #166
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
من دیروز ناپرهیزی کردم و نشستم بازی فینال رو دیدم، قبول دارم فدرر گند زد به بازی و نواک هم عالی نبود!
ولی من از روی باد هوا اون پیش بینی رو نکردم که، درسته بازیها رو ندیدم ولی تو هم تنها کسی نیستی که تو کل دنیا وقت دارن میشینن بازی ها رو تماشا می کنن که!!!
من تو دو تا سایت معتبر خارجی دیدم تو نظرسنجی ها که بالای 500 نفر توش شرکت کردن بیشترین درصد شانس برد فینال رو به نواک دادن، پیش بینی فینال هم بهیچوجه ملاکش تنها بازی نیمه نهائی نیست که تو الان بیای بگی نواک با استپانک بد بازی کرد پس شانسی برای بردن فدرر نداره

صد در صد درسته کوروش جان
اصلا بازی نیمه نهایی به فینال ربطی نداره

ولی بالفرض فدرر در روز عادیش بود (نه روز عالی) باز هم انقدر ضعیف بازی نمی کرد و ارور نمی زد
هر طوری بخوایم حساب کنیم، مدفع 3 عنوان قهرمانی پی در پی توی خونه ش شانس بیشتری داشت از نوواک

البته نوواک هم شانس داشت، نمی گم نداشت
ولی انصافا قبل از بازی شانس راجر بیشتر بود.

اونهایی هم که توی اون نظر سنجی ها بیشتر به نوواک رای دادن، باید بشینم ببینم استدلالشون چی بوده
چون در بازیهای قبلی هم نوواک کمی متزلزل نشون داد و راجر خیلی خوب بود.
حالا دیگه باید ببینم استدلال اونا چی بوده واسه رایشون

ولی اینکه تو توی نظر سنجی های سایتهای خارجی می بینی که اونا به نوواک رای دادن، تو هم بیای اینجا بگی شانس نوواک بیشتره، خیلی مسخره س

آدم باید از خودش استقلال نظر داشته باشه
خودش سبک سنگین کنه و نظر بدی
شما چکار داری به حرف مردم؟

همون آدما وقتی رافا تو سال 2007 برای یه مدت طولانی جامی نگرفت، می گفتن باید تنیس رو کنار بذاره و .....

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: