نمایش پست تنها
قدیمی 01-17-2017, 04:21 PM   #33
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفتگو ، تبادل نظر و تحلیل پیرامون نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس Australian Open 2017

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SOHEIL_6128 نمایش پست ها
دقیقا با نظر شما موافقم خیلی خوبه انسانها اعتقادات خودشونو در راه شکستن و خورد کردن احترامات دیگران بکار نبرن هر کسی نسبت به یه بازکن و تیمی ابراز علاقه میکنه اما نباید در جهت کوبوندن طرف مقابل باشه این حداقل ترین چیزی بوده که از اسطوره خودمون راجر یاد گرفتیم ( اخلاق ورزشی)
چیزی که راجر رو اسطوره عرصه ورزشی کرد
با سلام خدمت شما آقا سهیل عزیز.تو رو خدا یه نگاه به آخرین پستی که مسعود 289کذاشته یه نگاه بنداز ببین مدل حرف زدن و تمسخر کردنش رو ببین.این کاربر مطمئن هستم که تو خانواده اش مشکل داره.اگه این جور افراد رو سرکی تو زندگیشون بکشی می بینی که از دوران طفولیت خیلی زجر و عذاب کشیده اند و مشکل روحی و روانی دارند.البته هستند تو همین سایت کسانی که طرفدار نواک هستند و در عین حال خیلی هم آدم باشخصیتی هستند مثل آقای behsen.شما اگه پستهاش رو بخونی می بینی که در عین حال که علاقه زیادی به نواک داره ولی هیچ وقت من ندیدم که کوچکترین بی احترامی به هیچ تنیسور و طرفدارهاش بکنه.این قضیه بیشتر به مشکلات خانوادگی و تربیت فرد توسط پدر و مادر بر می گرده.البته این یارو نشاط هم لنگه همین 289 هست .کلا بخوام برات خلاصه کنم این دو نفر سایت رو متاسفانه به لجن کشیدند.من از پاور نازنین و کسانی که تو این سایت مسِِئول هستند عاجزانه خواهش می کنم که این زباله ها رو از توی سایت پاک کنند.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: