نمایش پست تنها
قدیمی 08-10-2016, 01:41 PM   #48
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : المپیک ریو 2016 (Rio de Janeiro Olympic Games ) دیدگاهها و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
من اساسا از بیخ و بن با این قضیه مشکل در مورد جنس مدال المپیک.
ما در مورد کاروان ورزشی اسپانبا و یا سوئیس صحبت نمیکنیم که بگیم انفرادی یه طلا ، دوبل یه طلا و هیچ فرقی نداره.
داریم در مورد ورزش تنیس صحبت میکنیم که هممون میدونیم فرق انفرادی و دوبل
بنظرت احترام میزارم نیما جان وقتی کسی حودشو بخواب میزنه هر کاری کنه قبول نمیکنه که نمیکنه دوستان حرف مرد افسانه ای تاریخ المپیکو زدن مایکل فلپس در شنا نزدیک به 10 مدال از این 24 که گرفته از نتیجه تیمی بود و کسی نمیگه چندتا انفرادی داره چند تا تیمی اوسین بولت کسی نمیگه چندتا طلای انفرادی داره چند تا طلای تیمی بنظرم درست که ارزش انفرادی بیشتر و بیشتر میچسبه اما خدایش انصافم خوب چیزی در المپیک فقط مدال مهم و بعدش جنس مدالش.
باز اگه بگین طلای انفرادی نداره خب نقرشو داره و طلای المپیکم داره حالا همچنان از بن مشکل دارین باشه طلای المپیک نداره چرا چون که نادال دار!!!!!!
راجبع شنا باید دست مریزاد گفت به مایکل فلپس بسیار لذت بردم فینال 200 متر پروانش که 6 صبح بود بی نهایت پرهیجان بود و منو دقیقا یاد همین ماده در المپیک لندن انداخت که در حالی که فلپس پیش بود در انتهای با ی اشتباه کوچیک در حرکت دستاش و میلی متری طلاش تبدیل به نقره شد اگه اشتباه نکنم همون شناگر افریقایی که چهارم شد 4سال پیش اول شد و امروزدقیقا یجورایی جبران اون نتیجه رو کرد و البته 3ماده دیگه شانس داره اگه فیزیکی دچار مشکل نشه بنظر دو طلا بگیره از سه تا ولی میدونم که این شناگر ی اعجوبه خالص و امیدوارم به 5طلای این المپیک با 23 طلا و 2 نقره و 2 برنز پایانی پر افتخارتر داشته باشه.
عجیب که از 2000 سیدنی که 15 سالش بود تا الان در تمام ماده هایی که شرکت کرده بود فقط تو دو تاش مدال نگرفت که یکیش همون 15 سالگی که فقط در ی ماده پروانه 5شد و المپیک قبل هم تیمی 4 شد امار از ذهن خارج سیری ناپذیر و البته بسیار دوس داشتنی و فراموش نشدنی در تاریخ...
از تنیس رفتیم رو شنا.
از دوستان کمکی میخواستم من دیروز شبکه های استانیم و شبکه های 1 تا 5 و ورزشم به یکباره سیگنالش پرید و درستم نشد رو بدر سرچ کردم پیدا نشد نمیدونم چطوری بیارمشون شدیدا به کمک نیاز دارم پاور عزیز فعلا جوابمو نداده کسی اگه میدونه لطف کنه ممنون میشم.
با سپاس
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: