نمایش پست تنها
قدیمی 06-05-2016, 02:43 PM   #106
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

بازی امروز به اعتقاد من کاملا غیرقابل پیشبینیه البته مسلما جوکو شانس اول بازیه اما اینکه اندی باچه ذهنیتی به بازی بیاد هم خیلی مهمه دراین شکی نیست هر دو در بهترین فرم خودشون هستند عملکرد اندی خصوصا در دوفصل اخیر خاک جای شک نمیگذاره در تواناییهاش... جوکو هم که کاملا شناخته شده است تواناییهای فنی و ذهنیش به هرحال این زیباترین و تماشاگرتر پسندترین و گلادیاتورگونه ترین نبرد فینال رولندگاروس میتونست باشه که محقق شد به اعتقاد من نه نادال میتونست با شرایط فعلی جسمی و روحی خودش که طی بازیهای اخیر حتی از جوکو ست نگرفته بود فینال زیبایی را رقم بزنه و نه فدرر که اصولا در خاک حرفی برای گفتن نداره خصوصا حالا در پایان دورانش بنابراین اندی آماده و با انگیزه که مزه برد رم هنوز زیر دندونشه و این چندوقت بیشتر از هرکسی با جوکو بازی کرده اونهم در فینالهای مهم بهترین گزینه برای یک فینال تماشایی و نزدیک با جوکو ست فکر میکنم جوکو در حالی به بازی میاد که اعتماد بنفس خوبی داره و میدونه که میتونه از پس اندی بربیاد جوکو خوب اندی ترفندهاش و نقاط ضعفش را میشناسه بازی اندی بیشتر از هرکسی به بازی جوکو شبیهه و اندی چیزی برای غافلگیر کردن جوکو نداره از طرفی جوکو با هوش بالای خودش و تیم قوی و هماهنگ پشتش با تقسیم انرژی و هدفمند بالا اومده برای هر بازی و هر حریف متناسب با قدرت اون حریف انرژی و استراتژی بکار برده و دیدیم که سطح بازیش چقدر میتونه دقیقا برنامه ریزی شده در هر بازی رشد کنه به عنوان مثال شما سطح بازی جوکو با دومی تیم را مقایسه کنید با سطح بازیش در مقابل حریف تایوانیش در دور اول در نقطه مقابل اندی از همون بازی اول به زحمت افتاد و از جون مایه گذشت و چهارست در دوبازی اول باخت تا نهایتا با شایستگی به فینال رسید
به اعتقادمن فینال بین دو تنیسور دوست داشتنی و زحمتکشه اگر واورینکا دوبار با چاشنی شانس گرنداسلم گرفت از حضورش در دو فینال حضور اندی در فینالهای گرند اسلم دو رقمی شده حالا باید دید این اندی هست که در اولین فینال رولند خودش موفق میشه و یا جوکو در چهارمین حضورش در فینال جام را در آغوش میگیره اگر این بازی و شرایط دو تنیسور همین الان توسط مدلهای کامپیوتری و الگوریتمها بازسازی بشه از هر ۱۰۰ مدل بیش از ۹۰مدل به پیروزی جوکو ختم میشه اما نهایتا تا حدود ۵ساعت دیگه قهرمان ۲۰۱۶ پاریس از دل خاکهای کورت فیلیپ شاتریه بیرون خواهد آمد کتمان نمیکنم که عقل و منطق و احساس من نیز با قهرمان صرب است و امیدوارم بوسه او را بر این جام ببینم واقعا تا همینجای کارنامه ورزشیش لیاقت دستیابی به حداقل یک رولند را داشته پس من هم امیدوارم این بار و امروز شانس هم به او لبخند بزند....
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: