نمایش پست تنها
قدیمی 06-05-2016, 10:38 AM   #103
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

23 مارس 2012

دور دوم مسابقات مایمی در بخش بانوان

دختر هجده ساله ای در مقابل ویرا زووناروا ، تنیس باز مطرح روس قرار گرفت که برای اولین بار بازیشو میدیدم. در رده 208 رده بندی WTA قرار داشت. در عین شگفتی ،

زووناروا رو در دو ست متوالی شکست داد و من متعجب از گروند استروک های باور نکردنی اش - برای یک دختر 18 ساله - روانه چت باکس تنیس تاکرز شدم تا شگفتی خودم از

آنچه دیده بودم رو با دوستانم در میون بذارم.

نوید زایش یک ستاره

هفدهم اکتبر 2012

دور دوم مسابقات وین اتریش

پسرک 19 ساله میزبان ، چشمانم رو خیره کرد. به نظرم بکنداش از آلماگرو هم بهتر بود. توان حمله با هر دو بال رو داشت. تنیس رو بدون مغز ، سوار بر امواچ پرشور جوانی و هیجان

بازی میکرد و هر آنچه قدرت داشت رو در هنگام فورهند زدن ، در مچ دستش متمرکز میکرد.

این ویژگی ها باعت شد در حای که در رده 394 رده بندی ATP قرار داشت ، در دو ست متوالی ،

Lukas Lacko ، نفر 51 جهان

رو مغلوب کنه.

هیجان زده شدم و مجددا در چت باکس تنیس تاکرز ، گفتم که یک ستاره بی بدیل کشف کردم.

مثل دفعه قبل ، بازیکن مذکور رو "علاف" نامیدند و تمسخر شدم. اما از اعتقادم به بازیکن ، کم نشد.

تنیسور خانم، گاربینیه موگوروزا بلانکو نام داشت و پسرک بکهند یک دست ، دومینیک تیم.

امروز اولی برنده ی گرند اسلم شده و دومی به نیمه نهایی رسیده.

موگوروزا بلانکو در رده دوم WTA و دومینیک تیم در رده هفتم ATP

اگر نواک جوکوویچ ، قهرمان بخش انفرادی مردان شود ، تا لحظه مرگ ، رولان گاروس 2016 رو فراموش نخواهم کرد.

ویرایش توسط delpotro : 06-05-2016 در ساعت 11:29 AM
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: