نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2016, 08:33 AM   #302
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : .:: در مورد زه راکت تنیس ::.

پس با این وصف باید خدمتتون عرض کنم که در بین 5-6 مدل زهی که توی دنیا هست، من دو نوعشون رو فقط توی ایران دیدم که زه های نایلونی و پلی استر هستن. زه های نایلونی به مراتب قدرت بالاتری از زه های پلی استر دارن و اگه زهتون نایلون باشه من متاسفانه نمی تونم زه های زیادی بهتون معرفی کنم چون تعداد زه های نایلونی ای که توی بازار هست خیلی کمه و قدرتشون تقریباً یه اندازه اس.
اما اگر زه پلی استر با قدرت بالا لازم داشته باشین می تونم بهتون زه Signum Pro Firestorm رو معرفی کنم که به نسبت زه های پلی استر قدرت بالاتری داره ولی در عین حال همونطور که گفتم قدرتش از زه های نایلونی کمتره. اگه از زهتون عکس بگیرین و بذارین بهتر می شه در مورد اینکه پلی استره یا نایلون نظر داد.

در مورد تنشون هم باید این نکته رو در نظر داشته باشین که هر چقدر تنشن زه رو پایین تر ببندین قدرتتون بیشتر می شه. اما برای زه های نایلون من تنشن کمتر از 50 پوند رو توصیه نمی کنم.

اگر با همه ی این کارها بازم قدرت لازم رو پیدا نکردین، اون موقع باید روی تکنیکتون کار کنین. اهمیت تکنیک خیلی بیشتر از زه و راکته و به همین خاطر هم هست که بازیکن های حرفه ای با یه زه و راکت معمولاً کم قدرت، ضربه های خیلی محکمی به توپ می زنن. به عنوان مثال هر موقع تونستین رالی های بالای 20 تا ضربه داشته باشین و توپ رو به جایی که می خواین هدایت کنین، می تونین از وزن بدنتون برای ضربه زدن استفاده کنین و با انداختن وزنتون روی توپ قدرت ضربه هاتون رو به طرز محسوسی افزایش بدین.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: