نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2015, 04:35 PM   #123
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نواک جوکوویچ :

" بازی توماس متکی به سرویسه.اگر او نتونه سرویسهای اول خوبی بزنه ، من در سرویسهای دومش میتونم نسبت بهش برتری داشته باشم.او بعد از یه مدتی از بازی، کمی از اعتماد بنفسش رو از دست داد .اگر بتونه سرویسهای در سطح خوب بزنه ، میتونه هر بازیکنی رو در هر زمینی به خطر بیندازه.اینو میدونستم ، چون کلی بازی نزدیک باهاش داشتم و تعداد زیادی از بازیهام مقابل او را برنده شدم.در لحظات مهم ، لحظاتی از بازی که تعیین کننده بود ، تونستم محکم بایستم و باور داشته باشم که میتونم برنده بازی باشم."
نواک در نیمه نهائی باید شنبه به مصاف رافائل نادال برود.

" او یک بازی دیگر داره و من همراه با اعضای تیمم این بازی رو تماشا خواهیم کرد تا برای بازی باهاش بخوبی خودم رو اماده کنم.ما تعداد زیادی بازی مقابل هم انجام دادیم .فکر کنم چند باری هم اینجا با هم روبرو شدیم.رافا در چند بازی اولش در لندن خیلی خوب بازی کرده و امیدوارم بتونم در بالاترین سطحم بازی کنم.این چیزیکه بهش نیاز دارم تا بتونم شکستش بدم.

نواک در نیمه نهائی شنبه ساعت 17:30 دقیقه بوقت تهران به مصاف رافائل نادال از اسپانیا خواهد رفت.

https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: