نمایش پست تنها
قدیمی 08-31-2015, 09:17 AM   #37
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

خب امروز یو اس اپن شروع خواهد شد و به شدت هیجان زده هستیم تا ببینیم آخرین گرنداسلم سال رو باز یک جوان پر انرژی می بره یا بیگ 4 مسلط به این گرند اسلم خواهند بود اما شاراپووا هم از این مسابقات به دلیل مصدوميت از ناحیه پا انصراف داد که خب به هر حال تمرین های زیادی حتی تا امروز انجام داد اما به آمادگی کامل نرسید.خب رافا هم به نوله خورده که خب باید خیلی تلاش کنه از روز اول بازی ها اما به نظر من چون چیزی برای از دست دادن نداره اگر با اعتماد به نفس کار کنه می تونه تا 4 تا بیاد.راجر هم راند یک آسونی نداره ولی از آمادگی خوبی برخورداره که البته باید روی سرو کار کنه قطعا شانس بزرگیه براش با این آمادگی برای بردن این گرنداسلم اندی ماری که به راجر می خوره راند یک آسونی نداره ولی به نظر من به اندازه ای آماده هست که بتونه کیریوس رو بزنه.در مورد دراو جوکو خیلی صحبت نمی کنیم چون خیلی هم قابل بحث نیست به نظر می رسه یک طرف فینال جوکو باشه اما مثل اینکه طبق نظر کارشناس ها مونفیلس خطرناک خواهد بود اما من خیلی اعتقاد ندارم.به نظر من اگر راجر بتونه برای دو هفته آمادگی خودش رو نگه داره شاید بتونه توی فینال حرفی برای گفتن داشته باشه وگرنه ممکنه شبیه به ویمبلدون بشه.البته به نظر میاد در هفته اول یک کم آپست داشته باشیم که خب از کیفیت کم میکنه.
خب به امید گرفتن ی گرند دیگه و 18 امین و البته در مورد شکستن رکورد راجر باید بگیم که رکورد ساخته میشن که شکسته بشن و در واقع اون زمان هم راجر رکورد سمپراس رو زده بود و البته بعید نیست جوکو رکورد راجر رو بزنه.و تنها شخصیت و استایل و مغز متفکر بودن راجر به نظر من بیشتر در ذهن همه خواهد ماند

ویرایش توسط Mahdi Naji : 08-31-2015 در ساعت 09:33 AM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: