نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2015, 02:37 PM   #117
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
_ _ _ بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
_ _ _ فدرر کم کم داره خودشو برای مسابقات نمایشی آماده میکنه ، البته باید بره پیش منصور خودمون کارآموزی
_ _ _ هر کس میخواد رشد کنه و بالا بره 4 تا کنه بهش آویزون میشن جلوش رو بگیرن ( بالاخره تو این سایت دانش و تحلیل تنیسیم خوب میشه )
_ _ _ خود نواک ترجیح میده حریفش در فینال راجر باشه که به مراتب راحت تره بردنش
_ _ _ اینکه نواک با وجود آسم و گرمای شدید امروز اینطوری میجنگید بی نظیره
_ _ _ سهم اون کمک داور در این قهرمانی حداقل 50 درصد بووووووووود

1- اصلا قصد مطرح کردن این موضوعات رو نداشتم ولی واقعا گاهی اوقات چاره ای جز این نیست که متوهمین رو از دنیای اوهام خارج کرد که اجر عظیم دارد و به حال اونها فایده . البته من درباره شون حرفی نمیزنم فکر کنم همه چی گویا باشه ...
2- عزیز بزرگواری طی یکهفته گذشته مدام از ضعف فدرر سخن پراکنی میفرمودند و هر آن پیش بینی میکردند که فدرر اوته اوته ، ولی به یکباره و در کمتر از 24 ساعت متحول شده و قصد داشت علاجی برای واقعه قبل از وقوع پیدا کنه . اینکه فدرر باید هم ببره که اگه نبره باید جمع کنه بره پیش منصور خودمون برای کارآموزی و ...
عزیز بزرگوار ! آفت انسان اینه که یه دروغ و توهمی رو اینقدر برای خودش و دیگران خوشگل مطرح کنه که کم کم خودش هم به واقع بودنش باور پیدا کنه ...
3 - عزیز بزرگوار ! اگه جنابتان و دوستان جدیدالاخذتان برای کسب جامهای مختلف از جمله سینسی برای شما و بارکلیز برای اونها به جایی دخیل میبندید بنده و دوستانم از این اتهام مبرا هستیم چلاکه اسطوره جام و افتخاری نبوده که تقدیم هواداراش نکرده باشه ...
4 - عزیز بزرگوار ! آنچه شما اسمش رو گذاشتید طنز و به طنازی شخص دیگری افتخار میکنید طنز نیست بلکه هجو است و لودگی و استهزاء دیگران بهمراه عقایدشان . از شما که آدم کتابخونی هستید ( البته اینترنت دیگه مجالی برای کتاب خوندن براتون نذاشته ) بعیده که نتونید طنز رو از هجو و لودگی تشخیص بدید ...
5 - عزیز بزرگوار ! دوستان جدید الاخذ شما گویا صداقت لازم و کافی رو با شما ندارند و بهمین دلیله که به حرفهای چیپ و سطح پایین شما میخندند . حداقل یکی از اون گرامیان منو میشناسه و میتونه بهتون بگه من چه جور آدمی هستم و اصلا دختر احساساتی دبیرستانی هستم یا خیر ...

پ ن 1 : عزیز بزرگوار به زعم تحلیل خودتون در جریان باش که نواک یه بار دیگه تو سینسی بیگل شد ؛ تایبریک رو 7-1 باخت و بیگل شد ...
پ ن 2 : چنانچه هنوز از ناراحتی باخت روز گذشته رهایی نیافتید توصیه من رو پشت گوش نندازید و حتما به اون نهاد خدماتی مراجعه کنید ؛ برای خودتون میگم ...
در مورد اون مسائلی که مربوط به خودم هست صحبت میکنم:
1. تا بوده و نبوده دخیل بستن و نذر و نیاز کردن واسه افراد مذهبی و ضعیف بوده و فکر کنم بحث ها و عقاید مطرح شده توی چت باکس به سادگی اینو نشون میده که چه کسی خرافاتی هست و نیاز به انجام این کارا داره! خودم و رضا که عقایدمون مشخصه و این دوست عزیزمون(j.f.k) رو نمیدونم ولی شما خواهر گرامی و بزرگوار کلا مذهبی هستین!
2. در مورد ایشون درسته ایشون دختربچه دبیرستانی نیستن ولی حرکات، رفتار و نوع برخوردشون با ارفاق در حد همون دوران متوسطه هست! ایشون کلا عادت به کل کل، کری خوندن و پس از کم آوردن تهمت و ایجاد مطالب کذب دارن!
3. هر کسی مخالف ایشون نظر بده حرفای چیپ، لُو لِوِل و توهمی میزنه و از طرفی هر کسی در جهت خواسته و مطابق با میل ایشون صحبت کنه واقع بین و منطقی تشریف داره. ایشون فقط دوست داره از راجر تعریف بشنوه
4. کل صحبت ها و تحلیل های ایشون در مورد تنیس در جمله زیرخلاصه شده:
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی وتموم نشدنی ام.
بیش از عمر نوح تا به حال این جمله رو از ایشون شنیدم
ضمنا اتش نشانی و 125 رو هم دوست بسیار عزیزم جناب خشایار عزیز که مدت هاست جای خالیشون توی سایت حس میشه به کار می بردن لذا سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید و روی به تقلید نیارید.
پ.ن: راستی نکته اصلی رو یادم رفت بگم! ایشون علم غیب هم دارن و خیلی راحت پرتقال فروش رو پیدا میکنن

ویرایش توسط king of spin : 08-24-2015 در ساعت 03:24 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: