نمایش پست تنها
قدیمی 07-16-2015, 12:59 PM   #320
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
نمیدونم چرا دوستان راجری منظور بنده رو متوجه نمیشن. حداقل از سینا که همیشه منطقی بحث میکنه بعید بود!!!

من میگم چطور راجر بدون اینکه برک بشه اومده بود فینال و ماری رو 3.0 برده بود حالا که مقابل نواک باخته شده پیر!!!! چرا کسی از قابلیتهای نواک چیزی نمیگه؟ چرا همه میخواین باخت رو به گردن پیر بودن راجر بندازین؟ من خودم حقیقت از برد نواک امسال مطمئن نبودم چون راجر واقعا رو فورم بود امسال.

چرا کسی نمیگه نواک با اسطوره دنیای تنیس تو هد تو هد برابره و تو هد تو هد از نادال 23 بار باخته ولی 21 بار برده؟ آمار اسطوره دنیای تنیس مقابل نادال چطوره؟ حرف من اینه تنیسوری اسطورست که از قبل مقابل هیچ تنیسوره دیگه ای بازنده نباشه. راجر حتی یک بار نتونست رافا رو تو رولند به زحمت بنداره بعد اسمش رو میزارین اسطوره؟؟؟؟؟؟؟ پس اگر از نظر شما راجر اسطورست نواک که اون رو تو زمین اختصاصیش شکست میده فرا تر از اسطورست...
سروش جان از پستهای دوستت که ازش تشکر میکنی منطقی تره حداقل من دو تا آمار درست توی پستم میذارم و بر اساس واقعیت صحبت میکنم نه تخیل. از وقتی هم بهش گفتم توهم رو بذار کنار دیگه حرفی برای گفتن نداشته

من جواب جمله معروف شما رو دادم و صحبتی درباره شایستگی یا عدم شایستگی نواک نکردم من دقیقا متوجه نشدم با کدوم قسمت پستم مشکل داری اگه میشه نقل قولش کن
درباره سن راجر هم شما که هر وقت پست میدی به راجر میگی گرگ پیر و خواسته یا ناخواسته داری روی این مسئله تاکید میکنی که سنی از راجر گذشته. سن هم که زیاد بشه روی تمام فاکتورها(سرعت ثبات قدرت ضربات و ...) تاثیر میذاره اینکه چرا راجر تا فینال برک نشد(البته یه بار مقابل سیمون برک شد) هم مشخصه و به سبک بازی نواک و آمادگی فوق العاده اش برمیگرده

تنیسوری که به 30 برسه(چه برسه به 34 سال) کم کم باید خداحافظی کنه چون هرچقدر هم که فیلد ضعیف باشه شرایط بدنی بهش اجازه نمیده همچنان در سطح اول بازی کنه اگر راجر همچنان رده دوم رو داره بخاطر اینه که برخلاف اکثر تنیسورها از گذشته با دو نقشه مختلف( بازی پشت بیس لاین و والی) بازی میکرد در واقع ترکیب به موقع این دو نقشه بود که راجر رو موفق میکرد(البته مسائل دیگه هم تاثیرگذار بود) و راجر مجبور نبود یکی از دو نقشه رو در زمان نامناسب اجرا کنه ولی حالا بخاطر افزایش سن مجبوره بیش از پیش از والی استفاده کنه اگر نتونه نزدیک تور بشه اون موقع دو حالت پیش میاد یا کم کم بدنش تحلیل میره و شکست میخوره یا مجبوره بدون برنامه به سمت تور حمله کنه که بازم ریسکش زیاده البته راجر نشون داده بخاطر اینکه از گذشته با حمله به سمت تور آشنا بوده بازیش انعطاف پذیره و بخوبی از اجرای این نقشه هم برمیاد ولی جوکوویچ فوق العاده عمل کرده و برخلاف اندی نواک تهاجمیه و راجر رو پشت بیس لاین نگه میداره تنها راه راجر برای پیروزی رو بسته(اینجا برای راجر همون دو حالت پیش میاد) با وجود این سطح بازی راجر هنوز اونقدر بالاست که از پس خیلی از تنیسورها برمیاد
اون خط آخر پستت این معنی رو نمیده که اگر چند سال دیگه نواک افت کرد و توی اپن استرالیا مقابل هر تنیسوری رنک پایینی شکست خورد یعنی اون تنیسور , بهتر از نواکه؟

ویرایش توسط sina1993 : 07-16-2015 در ساعت 01:24 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: