نمایش پست تنها
قدیمی 03-23-2015, 04:12 PM   #62
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز ایندین ولز

جا داره یک تبریکی به این کاربر 289 سابق بگم
الان از نظر خودت و چهار تا کاربر در حد خودت، اسطوره ی مقاومت هستی!
در عین اینکه 4-5 بار با اردنگی از فروم شوت شدی بیرون، باز هم آیدی جدید ساختی و برگشتی، باریکلا!
در حالی که کلی آدم اعتراض داشتن به پست های صد من یه غازی که به فاصله چند دقیقه و 24 ساعت شبانه روز ارسال می شدن، به هیشکی توجه نکردی و با قدرت بیشتر ادامه دادی، واقعا کارت درسته

در هر صورت من هم دل خوشی از این فروم نداشتم و خیلی واسم مهم نبود که وضعیت این فروم چجوری باشه، ولی چیزی که واضحه اینه که این موجود عجیب، تواناییش رو داشته که یک تنه گند بزنه به کل فروم و همین کار و هم کرده در بسیاری از پست های این کاربر میشه آثار سادیسم رو مشاهده کرد، صرفا حرفایی رو میزنه و خودش هم میدونه که باعث آزار خیلی از کاربرها میشه و به نظر میاد تخصص داره در این کار.
با توجه به فرم خوب نواک و این زمین به شدت کند با باونس زیاد و با توجه به درصد نسبتا پایین سرو اول راجر، این نتیجه قابل پیشبینی بود، قابل پیش بینی تر از اون رفتار این موجود بود که بعدش بیاد و رفتار سادیسم گونه اش رو ادامه بده، اون هم بعد از دو باخت straight set مقابل پیرمرد 34 ساله سوئیسی

باز هم میگم این فروم بچرخه یا نچرخه فرقی به حال من نداره، ولی اگه دنبال بهبود اوضاع هستید، اول از همه سعی کنید این کاربر رو توجیه کنید یا یه جور شوتش کنید که دیگه نتونه برگرده

با تشکر
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: