نمایش پست تنها
قدیمی 03-23-2015, 03:37 PM   #61
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز ایندین ولز

من هم قهرمانی نواک رو به طرفداران واقعی نواک تبریک عرض می کنم.هر چند که به نظر من اگه در ست سوم راجر یه مقدار روی بازیش تمرکز می کرد و سرویسهای خوبی میزد قهرمانی دور از دسترس نبود.به نظر من با تمام احترامی که برای جوکوویچ قایلم ولی راجر بیشتر به خودش باخت تا به نواک.چون در ست سوم سلاحهایی رو که همیشه و در مراحل سخت بازیها ازشون استفاده می کرد تا حریفش رو از پا در بیاره درست برعکس عمل کرد یکی سروهاش بود که در ست سوم خیلی افتضاح بود درست عکس جوکوویچ که در ست سوم سروهای خوبی زد و دیگری بکهندهاش بود که درست از آب در نیامد و اکثرش رو خراب کرد.ولی خوب تا بوده همین بوده یک روز می بری و یک روز می بازی.مهم لذت بردن از بازیها و داغ بودن بازیها و کری خوندن هاست.که امروز سکه به نفع نواک و طرفداراش افتاد تا خوشحال باشند.(هر چند که بعضی از دوستان جوکوویچی پارازیتهایی می اندازند و فدرر و طرفداراش رو مورد تمسخر قرار می دن ولی خوب عیبی نداره اگه با این پارازیتها و مسخره کردنها عقدشون خالی می شه هر روز این کارها رو انجام بدند ولی خودشون هم می دونند که بزرگترین تنیسور تاریخ راجر فدرر عزیزه.حتی اگه خودشون رو پاره پاره هم بکنند چیزی تغییر نمی کنه)اما به هر حال به نظر من دیشب حق نواک بود که بازی رو ببره و قهرمان یشه که به حقش هم رسید.باز هم این قهرمانی رو به طرفداران واقعی جوکوویچ تبریک عرض می کنم.و در آخر عرایضم می گم که ما طرفداران فدرر اینقدر جام و قهرمانی از اسطورمون دیدیم که اگه تا آخر عمر بازیگریش یک جام هم نیاره باز هم از اینکه فقط این عزیز رو توی تلویزیون می ببینیم قانعیم.به امید داشتن سالی خوب و پر بار برای ایرانیان عزیز علی الخصوص طرفداران پادشاه یکتای تنیس راجر فدرر عزیز.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: