نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2014, 06:32 PM   #127
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. چون واقعا بعضی از شما ها نمیخواین یک سری چیز ها رو قبول کنید. انگار من گفتم نواک 4000 امتیاز آخر فصل رو بیخیال میشه!!!! گفتم توی هیچکدوم قهرمان نمیشه یا کوارتر یا نیمه نهایی حذف میشه و 4000 امتیاز از دست نمیده کمتر از دست میده. احتمالا بیجینگ و شانگهای رو به بهونه بچش لایی میکشه. البته بستگی به عملکرد رافا هم داره. آقا این نظر منه مخالفی نظر نده. تمام شد رفت. شما برید از رفتن تنیسورتون به دور سوم گرند اسلم خوشحال باشین. به خدا همین کارا رو میکنید آدم از راجر نفرت پیدا میکنه. در ضمن دوست عزیز swiss express بنده اصلا شما رو در حد بحث با خودم نمیدونم. دو تا جمله خارجی مینویسی فکر میکنی خیلی ...........!! با سپاس.

شما وقتی پست من رو دیدی یهو با خودت گفتی واااااای نواک که باید 4000 امتیاز آخر فصل دفاع کنه.بعد رفتی کلی فکر کردی یه دلیل غیر موجه و بشدت ضعیف تر دیگه آوردی.که قهرمان نمیشه ولی همرو میاد بالا!کوارتر یا نیمه نهایی میبازه!! واقعا متوجه میشی چی میگی؟ به فرض هر 4 عنوان رو بیاد نیمه نهایی.خودت حساب کن ببین چقدرش دفاع میشه؟؟؟؟ بعد فکر میکنی نواک مریضه بیاد نیمه نهایی 4 تورنمنت معتبر از عمد ببازه؟؟

در حال حاضر امتیازش رو از دست بده بعد همونو بیاد سال بعد جبران کنه؟؟مگه عقلشو از دست داده؟؟

من ابتدا تصور میکردم شما از سر لجبازی حاضر به پذیرش اشتباهت نیستی الان فهمیدم که مناسفانه اصلا متوجه نمیشی ما چی میگیم و این خیلی خیلی دردناکه...

این نظر شماست؟ما نظر ندیم؟ این نظر نیست یه حرف سراسر اشتباهه . و توقع داری اینجا اگه کسی حرف بی نهایت اشتباهی زد بقیه هیچی نگن؟اونم یه اشتباه فاحش سر یه موضوع خیلی ساده؟

من به همراه دوستان عزیزم به زبان فارسی سلیس و فصیح این موضوع رو به شما توضیح دادیم که در عین ناباوری شما متوجه نشدی اونوقت میگی انگلیسی؟؟ فارسی روان رو درک نکردی وای بحال انگلیسی...

ویرایش توسط swiss express : 08-30-2014 در ساعت 07:00 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: