نمایش پست تنها
قدیمی 08-11-2014, 07:26 PM   #136
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا جالبه بازم کسی قهرمان شد که تونست نواک رو حذف کنه (نکته ایی که تو اکثر بحث ها بهش اشاره کردم).یه روز وقت کنیم از استرالیا 2011 تا تورنتو ببینیم نواک چندبار توجامی که قهرمان نشد کسی قهرمان شدش که تونسته باشه نواک رو حذف کنه چه فینال چه مراحل پایینتر فکرکنم آمارش بالای 85% باشه,تو گرندها که از سال 2011 به جز رولند همون سال به راجر باخت راجر نتونست قهرمان بشه تو بقیه گرندها یاخودش قهرمان بود یا کسی که تونسته باشه نواک رو شکست بده برای همین چیزاست که من خیلی نواک رو قبول دارم ولی به خاطر بعضی حرکاتش هیچ وقت نتونستم طرفدارش بشم ولی خیلی بازیشو دوست دارم و از دیدن تنیس او لذت میبرم مخصوصا زمانی که با رافا بازی داره.فردا وقت کردم میرم یه سرچ میکنم.
بعد دیدن مراسم اهدای جام و سخنرانی و لبخند راجر کبیر کمی ناراحتیم کمترشد واقعا لبخنداش خیلی بهم آرامش میده خسته نباشی اسطوره.
بابا بسه دیگه خجالتم خوب چیزیه. شما به ادعای خودتون طرفدار راجر هستید بعد اینجا مدح و ثنای اون صربی رو میکنید؟ گردنبند طلا تو گردن و تعریف مٍس میکنید؟ بابا بسه دیگه حالمون بهم خورد از بس نواک نواک کردی. بیا برو آیدیتو عوض کن لطفا . عمرا اگه طرفدار راچر باشی !!
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: