نمایش پست تنها
قدیمی 08-11-2014, 07:20 PM   #135
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
صحبت های راجر بعد از بازی

"همه ی بازی های من در شب بودن و بازی در صبح بسیار سریعتر انجام میشه واسه همین فکر میکنم برگشت برای من سخت بود"

این دقیقا همون چیزی بود که قبل از بازی خیلی ازش میترسیدم.چون سابقه داشت یهو بعد از چند Night Session متوالی تو یه بازی تو روز به قول خود تنیسورها Rusty میشد.خواستم بعد بازی اینو بگم گفتم میگن الان دارن باخت رو توجیه میکنند .خوب شد خود راجر به این موضوع اشاره کرد.نتونست خودش رو با ریتم سرعت کورت و Bounce توپ تو Day Session وقف بده.هر چقدر تو ملبورن سونگا رو Outplay کرد دیشب مثل بازی مونته کارلو ظاهر شد که اون بازی تنها بازی ضعیفش تو مونته کارلو امسال بود و مستحق شکست بود ولی خوش شانس بود.سونگا دیگه اشتباه گذشته رو تکرار نکرد.ولی بدون شک سونگا مستحق قهرمانی بود و با شایستگی تمام قهرمان شد.
جدای از شب و روز از یاد نبریم سونگا حدود 6 ساعت یا به عبارتی 25 درصد بیشتر از راجر
فرصت برای استراحت و بازیابی داشت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا این تورنمنت قهرمانیش حق سونگا بود چون واقعا نشون داد لیاقتشو داشت به نظرم سونگا دیشب نسبت به بازی های قبل کمی ضعیفتر بود مخصوصا تو سروهای اول که خیلی خراب کرد وگرنا فکرکنم راجر تو سرهای سونگا به 30 هم نمیرسید,امیدوارم سونگا همین آمادگی رو داشته باشه و تعداد مدعیان برای قهرمانی بیشترو بیشترشن تا تنیس زیبا و بدون پیشبینی رو شاهد باشیم.
من واقعا چیزخاصی از سونگا ندیدم تکرار میکنم یک بازیکن معمولی بود دیشب
اما در اینکه لایق قهرمانی بود با توجه به مدعیانی که کنار زد کمتر کسی شک داره
بنظرم در یک تورنمنت معمولی با بازیکنانی سرشناس اما نه چندان آماده سونگا آمادگی و انگیزه مناسبی داشت و قهرمان شد.نوش جونش
البته من بازیش با ماری که نزدیک تر هم بود ندیدم و نمی دونم کیفیت ماری و بازی سونگا چطور بود تو اون بازی
اما نواک در طول تورنمنت واقعا ضعیف عمل کرد و راجر هم دیشب خیلی داغون بود

در پایان فکر میکنم تا 3 هفته دیگه مدعیان اصلی یو اس قبراق تر و پرانگیزه مجالی به سونگا نمی دن

ویرایش توسط 289 : 08-11-2014 در ساعت 07:29 PM
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: