نمایش پست تنها
قدیمی 07-13-2014, 04:02 PM   #1173
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kamalabadi نمایش پست ها
سلام
وقت بخیر
سپاس از وقتی که میگذارید و دقتی که توی جواب دادن به سوالهای دوستان دارید
من تصمیم گرفتم تا ورزش تنیس و شروع کنم و چون سر رشته ای از انتخاب راکت و تجهیزات مناسب ندارم توی نت دنبال گشتم و به اینجا رسیدم البته به تعدادی فروشگاه هم سر زدم ولی خب هرکس میگه فقط اونی که من دارم ... قد من 186 هست و وزنم82 و 27 سال سن دارم ممنون میشم راکت مناسب توی رنج قیمتی تا 350 تومن بهم معرفی کنید البته ترجیهم به ویلسون هست
سوال دیگه ای هم دارم ایا راکتهای تنیس تقلبی هم دارن ؟ از کجا میشه تشخیص داد ؟ خلاصه که من راکتی که معرفی میکنید و با خیال راحت از کجا میتونم تهیه کنم
سپاس
دوست عزیز
شما قد و وزن خیلی خوبی برای تنیس دارین. سنتون هم خوبه. من متاسفانه از اونجایی که دستی توی بازار ندارم و نمی دونم که الان قیمت هر مدل چقدره نمی تونم بهت راکت خاصی رو معرفی کنم.واسه ی همین بهتون توصیه می کنم بعد از اینکه کلاس رفتین با مشورت مربیتون یه راکت تهیه کنین فقط حواستون باشه که راکتی که می خرین مشخصات راکت مخصوص مبتدی ها رو حتماً داشته باشه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kamalabadi نمایش پست ها
تو تحقیقات ایندچند روز به این گزینه ها برخوردم
wilsson pro staff 26
babolat e sense
head you tek ig speed 18-20
اون راکت اولی رو اگر اسمش رو درست نوشته باشید، راکت بازیکن های جونیور (کم سن و سال) هستش و برای سن شما کوتاهه.

راکت سون هم راکت سطح پیشرفته هستش و به هیچ عنوان برای شروع مناسب نیست. اما راکت E Sense در بین راکت های بالا هم به خاطر وزنش و هم به خاطر بالانسش گزینه ی بهتریه. به نظر من می تونه برای شروع و ادامه ی این ورزش تا سطح متوسط مناسب باشه.

ویرایش توسط mspayam : 07-13-2014 در ساعت 07:37 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: